Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza na konferencjię dot.Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej

30.03.15

W imieniu Wrocławskiego Centrum Akademickiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji upowszechniającej rezultaty II edycji Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej, która odbędzie się 
14 kwietnia 2015 r. we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ przy ul. Stabłowickiej 147.

więcej

WIELKANOCNA oferta Restauracji DOZAMEL

13.03.15

Nie chcesz gotować w domu? Przyjdziemy Ci z pomocą!

więcej

Klub MBA Wrocław zaprasza do Centrum Konferencyjnego WPP - Wygraj ze stresem i rozwiń skrzydła jako lider

09.01.15

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza 15.01.2015 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne pt.: „Wygraj ze stresem i rozwiń skrzydła jako Lider”

więcej

DOZAMEL Partnerem VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 17-23.11.2014

07.11.14

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)  to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość. Jest projektem międzynarodowym, organizowanym od 2008 roku w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Jego celem jest promocja świadomego rozwoju, aktywnej postawy wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw.

więcej

Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa we Wrocławskim Parku Przemysłowym

10.10.14

Przez cały tydzień 13 - 17 października 2014 r.zapraszamy na Facebooka   Czekają na Państwa porady, ciekawostki i liczne konkursy z  atrakcyjnymi nagrodami. Polub nasza stronę www.facebook.com/TydzienZdrowiaWPP , bądź na bieżąco i wygraj. A 16 października w czwartek od g.13 zwraz z naszymi partnerami zapraszamy do Centrum Konferencyjnego WPP na Akademie Zdrowia WPP.

więcej

Zapraszamy na seminarium: Strategia eksportowa w ramach rozpoczynania działalności międzynarodowej - 30.09.2014.

25.09.14

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w jedynym bezpłatnym seminarium nt. "Strategia eksportowa w ramach rozpoczynania działalności międzynarodowej".

więcej

Dzień otwarty w Wyższej Szkole Handlowej – sobota 13 września

08.09.14

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu zaprasza do udziału w Dniu Otwartym Studiów MBA i Podyplomowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września, w siedzibie uczelni przy ul. Ostrowskiego 22.

więcej

DO IT GLOBAL. Globalizacja - wyzwania dla uczelni i biznesu. Politechnika Wrocławska zaprasza na spotkanie i debatę 5 czerwca

29.05.14

Politechnika Wrocławska i Wrocław Ponts MBA mają zaszczyt zaprosić na spotkanie i debatę pt. „DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu”

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2014 r. w godzinach 11.00 – 15.00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto