Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Zapraszamy na seminarium: Strategia eksportowa w ramach rozpoczynania działalności międzynarodowej - 30.09.2014.

25.09.14

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udziału w jedynym bezpłatnym seminarium nt. "Strategia eksportowa w ramach rozpoczynania działalności międzynarodowej".

więcej

Dzień otwarty w Wyższej Szkole Handlowej – sobota 13 września

08.09.14

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu zaprasza do udziału w Dniu Otwartym Studiów MBA i Podyplomowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września, w siedzibie uczelni przy ul. Ostrowskiego 22.

więcej

DO IT GLOBAL. Globalizacja - wyzwania dla uczelni i biznesu. Politechnika Wrocławska zaprasza na spotkanie i debatę 5 czerwca

29.05.14

Politechnika Wrocławska i Wrocław Ponts MBA mają zaszczyt zaprosić na spotkanie i debatę pt. „DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu”

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2014 r. w godzinach 11.00 – 15.00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27

więcej

Nowe media - sukces czy porażka współczesnego marketingu? - otwarte spotkanie w ramach Klubu MBA Wrocław

27.05.14

W imieniu Stowarzyszenia „Klub MBA Wrocław”  serdecznie zapraszamy w dniu 29.05.2014 (czwartek) o godz. 18:00  do Centrum Konferencyjnego WPP Wrocław, ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce rynku reklamy, wykorzystującym najnowsze technologie informacyjne pt.: ,,Nowe media - sukces czy porażka współczesnego marketingu?" 

więcej

Ostatnie warsztaty sieciujące Dolnośląskiej Sieci Wzornictwa Przemysłowego w czerwcu w Krzywym Kominie!

26.05.14

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw oraz projektantów (przedstawicieli nauki oraz praktyków) z regionu na bezpłatne warsztaty z zakresu współpracy w procesie rozwoju produktu wzorniczego oraz funkcjonowania zespołu projektowego. Są to ostatnie warsztaty realizowane w ramach projektu.

więcej

Zaproszenie na seminarium pt. Bezpieczeństwo w spawalnictwie - 12.06.2014

20.05.14

Air Products wraz z Dozamel Sp. z o.o. – Zarządcą Wrocławskiego Parku Przemysłowego serdecznie zapraszają na seminarium „Bezpieczeństwo w spawalnictwie”, które odbędzie się 12 czerwca 2014 w Centrum Konferencyjnym WPP. W trakcie seminarium zaprezentowane zostaną wykłady dotyczące emisji dymów spawalniczych i oczyszczania powietrza, bezpiecznego stosowania gazów osłonowych, środków ochrony osobistej dla spawaczy. Wykładowcami są: Instytut Spawalnictwa, specjaliści z Air Products, Centrum BHP Wrocławskiego Parku Przemysłowego oraz Roboprojektu

więcej

PARP zaprasza MSP do udziału w bezpłatnej usłudze szkoleniowo doradczej z zakresu zarządzania kompetencjami

14.05.14

Przedsiębiorstwa z sektora MSP stosunkowo rzadko w sposób strategiczny i długofalowy zarządzają swoim kapitałem ludzkim, przez co nie korzystają z szeregu korzyści, które wynikają z zarządzania opartego na kompetencjach. Celem usługi jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw we wdrażaniu systemu zarządzania przez kompetencje, z wykorzystaniem modeli kompetencji przedsiębiorstwa, Planów Rozwoju Kompetencji oraz zwiększenie kompetencji pracowników tych przedsiębiorstw. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

Prezentujemy projekt: "Zielona Polska" - bezpłatne szkolenia dla MŚP z zakresu optymalizacji zużycia energii w firmie

09.05.14

Firmy z sektora MSP, zainteresowane optymalizacją zużycia energii, finansowaniem rozwiązań ekologicznych i budowaniem EKO marki, mają szansę na udział w bezpłatnych szkoleniach realizowanych przez ETL Finance Sp. z o.o. w ramach projektu „Zielona Polska”.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto