Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Tydzień dla Zdrowia i Nauki we Wrocławskim Parku Przemysłowym

10.03.17

W ramach realizowanej przez DOZAMEL strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, zapraszamy wszystkich na naszą coroczną akcję społeczną  ( czwarta edycja) „Tydzień dla Zdrowia i Nauki we Wrocławskim Parku Przemysłowym”.

więcej

Spotkanie informacyjne pt. Instrumenty krajowe i regionalne wspierające działalność innowacyjną i międzynarodową MŚP – 30 stycznia 2017

19.01.17

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. „Instrumenty krajowe i regionalne wspierające działalność innowacyjną i międzynarodową MŚP”.

więcej

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Lipska na targi Intec i Zuliefermesse - 9 i 10 marca

13.01.17

Serdecznie zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Lipska na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec  oraz Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse, która odbędzie się w dniach  9-10 marca 2017.

więcej

Klub MBA Wrocław zaprasza: Teoria ograniczeń w stosunku do innych podejść do zarządzania - lean, agile i 6 sigma - 26 stycznia 2016 r.

11.01.17

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Sympatyków 26.01.2017 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10, Sala Miedziana na spotkanie z Alexandrem Klarmanem.

więcej

Mediacje a negocjacje w biznesie.
Na spotkanie zaprasza KLUB MBA Wrocław - 8 listopada.

04.11.16

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Sympatyków w dniu 8.11.2016 (wtorek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP przy ul. Fabrycznej 10 na otwarte spotkanie merytoryczne, którego celem jest przybliżenie możliwości i ograniczeń mediacji oraz sytuacji, w których warto z mediacji korzystać.

więcej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, 14-20 listopada 2016

27.10.16

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Wydarzenie to organizowane jest od 2008 r

więcej

Zbliża się europejski Finał konkursu ClimateLaunchpad

22.09.16

Przed nami ostatni etap Konkursu – Ogólnoeuropejski Finał ClimateLaunchpad, który w dniach 6-7 X 2016 r. odbędzie się w Tallinie w Estonii.

więcej

UWAGA! Od przyszłego tygodnia ruszają prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na obszarze DOZAMELU

15.09.16

Informujemy, że w poniedziałek 19 września od godzin porannych rozpoczną się prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na terenie DOZAMEL.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto