Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Czy masz pomysł na “zielony” biznes? ClimateLaunchpad powraca!

29.03.16

DARR S.A. w partnerstwie z DOZAMEL Sp. z o.o. przeprowadza największy europejski konkurs dla wczesnych pomysłów biznesowych z zakresu ochrony środowiska, przeciwdziałania zmianom klimatu, odnawialnych źródeł energii, produkcji zdrowej żywności i branż pokrewnych.

więcej

Zaproszenie na spotkanie: Zła wielozadaniowość — wróg biznesu nr 1- 18 lutego 2016, Centrum Konferencyjne WPP

11.02.16

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Sympatyków 18.02.2016 (czwartek) o godz.17.30 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10, sala Miedziana na otwarte spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce zarządzania Gościem specjalnym spotkania i Prelegentem będzie Pan Marek Kowalczyk, MANDARINE Project Partners.

więcej

UWAGA: Zmiana organizacji ruchu na terenie DOZAMEL

10.02.16

Szanowni Państwo.

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11.02.2016r w godzinach porannych przystępujemy do modernizacji kolejnego odcinka układu drogowego na terenie naszej Spółki.

 

Będzie to odcinek od skrzyżowania przy budynkach B1/B2 do skrzyżowania przy budynkach C10/C1, który to odcinek będzie całkowicie wyłączony z ruchu samochodowego.

więcej

Zaproszenie na seminarium: Psychologiczne koszty pracy - wypalenie zawodowe - przyczyny, mechanizmy i zapobieganie- 21 stycznia 2016, Centrum Konferencyjne WPP

14.01.16

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Przyjaciół 21.01.2016 (czwartek) o godz.17.30 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10, sala Miedziana na  spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce wypalenia zawodowego.

 

więcej

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza. Zgłoszenia do 30 września.

28.09.15

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH! Tylko do 30.09. 2015 roku przedsiębiorstwa i samorządy z Dolnego Śląska mogą nadsyłać zgłoszenia na XII edycję Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”.

więcej

Politechnika Wrocławska zaprasza na DZIEŃ OTWARTY studiów MBA – Wrocław Ponts MBA – 25 czerwca

10.06.15

Wrocław Ponts MBA to pierwszy i jedyny w Polsce program studiów MBA oferowany w sieci partnerskich, akredytowanych programów MBA. Wykładowcami w tym programie są specjaliści  z  wiodących światowych  ośrodków myśli ekonomicznej ze wszystkich kontynentów. 

więcej

Padną strzały

27.05.15

W ramach Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym już w najbliższy piątek odbędzie się debiut Mistrzostw Strzeleckich WPP o Puchar Prezesa Dozamel pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia we współpracy z Bractwem Kurkowym Miasta Wrocławia.

więcej

Moje ulubione zabawy na świeżym powietrzu - OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

25.05.15

W ramach trwającej akcji „Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”, wraz z naszym Partnerem – firmą Titanum, dostawcą artykułów biurowych i szkolnych  – ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci.


Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto