Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Zaproszenie na szkolenie z EKSPERTEM dr Robertem A. Rohm'em we Wrocławiu - 27 maja

22.04.15

Zachodnia Izba Gospodarcza, Crown Consulting Sp. z o.o., Value Creation zapraszają  27.05. 2015 roku na jedyne i niepowtarzalne CAŁODNIOWE szkolenie z wybitnym amerykańskim ekspertem dr Robertem A. Rohm’em, pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu, podczas którego będziecie mieli Państwo możliwość odkrycia metod zwiększenia produktywności i sprzedaży w oparciu o Model Ludzkich Zachowań (DISC).

 

więcej

Zaproszenie na seminarium: Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej (6 maja, Centrum Konferencyjne WPP)

07.04.15

DOZAMEL Sp. z o.o, partner w projekcie „SPINqbator ZDolnego Śląska”, zaprasza na seminarium pt. „Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej. Najlepsze praktyki w transferze technologii w opinii polskich i zagranicznych ekspertów”.

Seminarium odbędzie się 6 maja 2015 r. (środa) o godzinie 09:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

więcej

DOZAMEL na liście firm odpowiedzialnych społecznie - Raport: Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2014

02.04.15

Ubiegłoroczna akcja pt. Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa WPP, zogranizowana przez DOZAMEL Sp. z o.o., przy szerokim i aktywnym współudziale wielu firm i podmiotów z obszaru Wrocławskiego Parku Przemysłowego, została wpisana do ogólnopolskiego raportu dobrych praktyk, przygotowywanego co roku przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.


więcej

Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza na konferencjię dot.Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej

30.03.15

W imieniu Wrocławskiego Centrum Akademickiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji upowszechniającej rezultaty II edycji Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej, która odbędzie się 
14 kwietnia 2015 r. we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ przy ul. Stabłowickiej 147.

więcej

WIELKANOCNA oferta Restauracji DOZAMEL

13.03.15

Nie chcesz gotować w domu? Przyjdziemy Ci z pomocą!

więcej

Klub MBA Wrocław zaprasza do Centrum Konferencyjnego WPP - Wygraj ze stresem i rozwiń skrzydła jako lider

09.01.15

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza 15.01.2015 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne pt.: „Wygraj ze stresem i rozwiń skrzydła jako Lider”

więcej

DOZAMEL Partnerem VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 17-23.11.2014

07.11.14

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)  to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość. Jest projektem międzynarodowym, organizowanym od 2008 roku w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Jego celem jest promocja świadomego rozwoju, aktywnej postawy wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw.

więcej

Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa we Wrocławskim Parku Przemysłowym

10.10.14

Przez cały tydzień 13 - 17 października 2014 r.zapraszamy na Facebooka   Czekają na Państwa porady, ciekawostki i liczne konkursy z  atrakcyjnymi nagrodami. Polub nasza stronę www.facebook.com/TydzienZdrowiaWPP , bądź na bieżąco i wygraj. A 16 października w czwartek od g.13 zwraz z naszymi partnerami zapraszamy do Centrum Konferencyjnego WPP na Akademie Zdrowia WPP.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto