Zaproszenie na szkolenie z EKSPERTEM dr Robertem A. Rohm'em we Wrocławiu - 27 maja

22.04.15

Zachodnia Izba Gospodarcza, Crown Consulting Sp. z o.o., Value Creation zapraszają  27.05. 2015 roku na jedyne i niepowtarzalne CAŁODNIOWE szkolenie z wybitnym amerykańskim ekspertem dr Robertem A. Rohm’em, pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu, podczas którego będziecie mieli Państwo możliwość odkrycia metod zwiększenia produktywności i sprzedaży w oparciu o Model Ludzkich Zachowań (DISC).

Zaproszenie na seminarium: Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej (6 maja, Centrum Konferencyjne WPP)

07.04.15

DOZAMEL Sp. z o.o, partner w projekcie „SPINqbator ZDolnego Śląska”, zaprasza na seminarium pt. „Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej. Najlepsze praktyki w transferze technologii w opinii polskich i zagranicznych ekspertów”.

Seminarium odbędzie się 6 maja 2015 r. (środa) o godzinie 09:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.

DOZAMEL na liście firm odpowiedzialnych społecznie - Raport: Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2014

02.04.15

Ubiegłoroczna akcja pt. Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa WPP, zogranizowana przez DOZAMEL Sp. z o.o., przy szerokim i aktywnym współudziale wielu firm i podmiotów z obszaru Wrocławskiego Parku Przemysłowego, została wpisana do ogólnopolskiego raportu dobrych praktyk, przygotowywanego co roku przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Wrocławskie Centrum Akademickie zaprasza na konferencjię dot.Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej

30.03.15

W imieniu Wrocławskiego Centrum Akademickiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji upowszechniającej rezultaty II edycji Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej, która odbędzie się
14 kwietnia 2015 r. we Wrocławskim Centrum Badań EIT+ przy ul. Stabłowickiej 147.

WIELKANOCNA oferta Restauracji DOZAMEL

13.03.15

Nie chcesz gotować w domu? Przyjdziemy Ci z pomocą!

Klub MBA Wrocław zaprasza do Centrum Konferencyjnego WPP - Wygraj ze stresem i rozwiń skrzydła jako lider

09.01.15

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza 15.01.2015 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne pt.: „Wygraj ze stresem i rozwiń skrzydła jako Lider”

DOZAMEL Partnerem VII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 17-23.11.2014

07.11.14

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week)  to największe na świecie wydarzenie promujące przedsiębiorczość. Jest projektem międzynarodowym, organizowanym od 2008 roku w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Jego celem jest promocja świadomego rozwoju, aktywnej postawy wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw.

Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa we Wrocławskim Parku Przemysłowym

10.10.14

Przez cały tydzień 13 - 17 października 2014 r.zapraszamy na Facebooka   Czekają na Państwa porady, ciekawostki i liczne konkursy z  atrakcyjnymi nagrodami. Polub nasza stronę www.facebook.com/TydzienZdrowiaWPP , bądź na bieżąco i wygraj. A 16 października w czwartek od g.13 zwraz z naszymi partnerami zapraszamy do Centrum Konferencyjnego WPP na Akademie Zdrowia WPP.