20 % zniżka na studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

07.09.17

W związku ze zbliżającym rozpoczęciem roku akademickiego, Wyższa Szkoła Handlowa, nasz długoletni Partner i Uczestnik WPP, przygotował specjalną ofertę studiów MBA dla firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

Debata o innowacyjności pt. Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki - 5 czerwca 2017 r- zaproszenie

26.05.17

Debata o innowacyjności pod patronatem Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie Miasta Wrocławia Rafale Dutkiewiczu Dziekana Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej pt. "Innowacyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy - modele i dobre praktyki"

Wielka Akcja Krwiodawcza- 8 czerwca, godz. 12.00-16.00

12.05.17

Szanowni Państwo, już wkrótce na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego odbędzie się Wielka Akcja Krwiodawcza.

Tydzień dla Zdrowia i Nauki ogłasza: KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI: "Nauka i wynalazki - świat za sto lat"

24.03.17

W ramach Tygodnia dla Zdrowia i Nauki zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „NAUKA I WYNALAZKI - ŚWIAT ZA STO LAT”

Rusza kolejna edycja konkursu ClimateLaunchpad

24.03.17

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oraz DOZAMEL Sp. z o.o. zapraszają do udziału w konkursie ClimateLaunchpad 2017. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz wyjazd na finał konkursu, który odbędzie się w Limassol (Cypr).

Międzynarodowa Edukacyjna Konferencja TALENT- 20-21 marca 2017

13.03.17

Departament Edukacji i Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza do wzięcia udziału w Międzynarodowej Edukacyjnej Konferencji TALENT, która odbędzie się w Wrocławskim Centrum Kongresowym.

Tydzień dla Zdrowia i Nauki we Wrocławskim Parku Przemysłowym

10.03.17

W ramach realizowanej przez DOZAMEL strategii społecznej odpowiedzialności biznesu, zapraszamy wszystkich na naszą coroczną akcję społeczną  ( czwarta edycja) „Tydzień dla Zdrowia i Nauki we Wrocławskim Parku Przemysłowym”.

Spotkanie informacyjne pt. Instrumenty krajowe i regionalne wspierające działalność innowacyjną i międzynarodową MŚP – 30 stycznia 2017

19.01.17

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Szczawnie-Zdroju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. „Instrumenty krajowe i regionalne wspierające działalność innowacyjną i międzynarodową MŚP”.