Zaproszenie na konferencję: JAK STAĆ SIĘ KONKURENCYJNYM I INNOWACYJNYM W KRYZYSIE - 24 maja

13.05.22

Agencja Rozwoju Przemysłu, Impel Business Solutions, Dozamel i Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na konferencję pt. JAK STAĆ SIĘ KONKURENCYJNYM I INNOWACYJNYM W KRYZYSIE, 24 maja 2022 r., start godz. 9.30, Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego, ul. Fabryczna 10, 53-609 Wrocław

Do 15 czerwca trwa nabór do Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej "Mozart"

06.05.22

Już po raz jedenasty Wrocławskie Centrum Akademickie (Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia) ma przyjemność zaprosić partnerstwa naukowców i przedsiębiorców do Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej "Mozart".

W hołdzie ofiarom pracy przymusowej – spotkanie z Ludźmi ze Znakiem P

05.05.22

Ku pamięci Ludzi ze Znakiem P, w środę 4 maja członkowie Klubu wraz z przedstawicielem Zarządu Dozamel wspólnie złożyli hołd przed tablicą na hali A2, upamiętniającą ofiary pracy przymusowej na tym terenie podczas II wojny światowej.

Tydzień z Klastrami w Programie Ramowym Horyzont Europa - 23-27.05.2022

04.05.22

Tydzień z Klastrami w PR Horyzont Europa to cykl wydarzeń organizowanych przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Ich celem jest przybliżenie tematyki konkursów programu Horyzont Europa na rok 2022.

Program Ramowy Unii Europejskiej Horyzont Europa jest największym w historii Unii programem w zakresie badań naukowych i innowacji. W ciągu 7 lat (2021–2027) na nowatorskie badania i innowacyjne rozwiązania przeznaczone zostanie łącznie 95,5 mld euro.

Dodaj do kalendarza: 23 maja 2022 – Wielka Akcja Krwiodawcza WPP

31.03.22

Szanowni Państwo, Drodzy Krwiodawcy i Sympatycy naszej Akcji Krwiodawczej!

Już 23 maja br. (poniedziałek) w godzinach 8:30-12:30 w Centrum Konferencyjnym WPP przy ul. Fabrycznej 10 odbędzie się kolejna – XVII Wielka Akcja Krwiodawcza Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Nie może Was zabraknąć!

Powstała Dolnośląska Dolina Wodorowa. Wśród sygnatariuszy DOZAMEL Sp. z o.o.

28.02.22

W piątek 25.02.22 w Centrum Konferencyjne WPP miało miejsce ważne wydarzenie. Została powołana Dolnośląska Dolina Wodorowa. Jednym z sygnatariuszy był DOZAMEL. Celem Stowarzyszenia Dolnośląskiej Doliny Wodorowej jest wspieranie rozwoju gospodarki wodorowej, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru województwa dolnośląskiego oraz województw sąsiadujących z tym regionem.

Na pomoc Ukrainie - zbiórki pieniędzy

25.02.22

W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, Polski Czerwony Krzyż i inne organizacje uruchomiły zbiórki środków dla naszych wschodnich sąsiadów.

Przekazujemy Państwu apel PCK pod hasłem #napomocUkrainie.

Samorządowcy z Ukrainy z wizytą studyjną we Wrocławskim Parku Przemysłowym

17.12.21

Wczoraj, tj. 16 grudnia w ramach wizyty studyjnej Wrocławski Park Przemysłowy odwiedziła grupa przedstawicieli samorządów z Ukrainy.