Wrocławskie Centrum Transferu Technologii zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Lipska na targi Intec i Zuliefermesse - 9 i 10 marca

13.01.17

Serdecznie zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Lipska na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec  oraz Międzynarodowe Targi Poddostawców Zuliefermesse, która odbędzie się w dniach  9-10 marca 2017.

Klub MBA Wrocław zaprasza: Teoria ograniczeń w stosunku do innych podejść do zarządzania - lean, agile i 6 sigma - 26 stycznia 2016 r.

11.01.17

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Sympatyków 26.01.2017 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10, Sala Miedziana na spotkanie z Alexandrem Klarmanem.

Mediacje a negocjacje w biznesie.
Na spotkanie zaprasza KLUB MBA Wrocław - 8 listopada.

04.11.16

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Sympatyków w dniu 8.11.2016 (wtorek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP przy ul. Fabrycznej 10 na otwarte spotkanie merytoryczne, którego celem jest przybliżenie możliwości i ograniczeń mediacji oraz sytuacji, w których warto z mediacji korzystać.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, 14-20 listopada 2016

27.10.16

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Wydarzenie to organizowane jest od 2008 r

Zbliża się europejski Finał konkursu ClimateLaunchpad

22.09.16

Przed nami ostatni etap Konkursu – Ogólnoeuropejski Finał ClimateLaunchpad, który w dniach 6-7 X 2016 r. odbędzie się w Tallinie w Estonii.

UWAGA! Od przyszłego tygodnia ruszają prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na obszarze DOZAMELU

15.09.16

Informujemy, że w poniedziałek 19 września od godzin porannych rozpoczną się prace przy modernizacji kolejnego odcinka drogi głównej na terenie DOZAMEL.

Rozpocznij studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu- rekrutacja trwa

08.09.16

w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Z myślą o uczesnikach WPP  przygotowana została specjalna oferta obejmująca promocyjne opłaty za studia.Zachęcamy do zapoznania się z programem i ofertą studiów.

Wystartowała XIII edycja Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”

08.07.16

Zachodnia Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź, Pracodawcy RP i partner merytoryczny – firma PwC zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej – XIII edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, znanego i prestiżowego wyróżnienia na Dolnym Śląsku, przeznaczonego dla przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego, który od pierwszej edycji w 2004 roku pozostaje współtwórcą dzisiejszej pozycji Dolnego Śląska na biznesowej oraz gospodarczej mapie kraju.