UWAGA: Zmiana organizacji ruchu na terenie DOZAMEL

10.02.16

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11.02.2016r w godzinach porannych przystępujemy do modernizacji kolejnego odcinka układu drogowego na terenie naszej Spółki.

Będzie to odcinek od skrzyżowania przy budynkach B1/B2 do skrzyżowania przy budynkach C10/C1, który to odcinek będzie całkowicie wyłączony z ruchu samochodowego.

Zaproszenie na seminarium: Psychologiczne koszty pracy - wypalenie zawodowe - przyczyny, mechanizmy i zapobieganie- 21 stycznia 2016, Centrum Konferencyjne WPP

14.01.16

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza swoich Członków i Przyjaciół 21.01.2016 (czwartek) o godz.17.30 do Centrum Konferencyjnego WPP ul. Fabryczna 10, sala Miedziana na  spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce wypalenia zawodowego.

Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza. Zgłoszenia do 30 września.

28.09.15

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH! Tylko do 30.09. 2015 roku przedsiębiorstwa i samorządy z Dolnego Śląska mogą nadsyłać zgłoszenia na XII edycję Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”.

Politechnika Wrocławska zaprasza na DZIEŃ OTWARTY studiów MBA – Wrocław Ponts MBA – 25 czerwca

10.06.15

Wrocław Ponts MBA to pierwszy i jedyny w Polsce program studiów MBA oferowany w sieci partnerskich, akredytowanych programów MBA. Wykładowcami w tym programie są specjaliści  z  wiodących światowych  ośrodków myśli ekonomicznej ze wszystkich kontynentów.

Padną strzały

27.05.15

W ramach Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym już w najbliższy piątek odbędzie się debiut Mistrzostw Strzeleckich WPP o Puchar Prezesa Dozamel pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia we współpracy z Bractwem Kurkowym Miasta Wrocławia.

Moje ulubione zabawy na świeżym powietrzu - OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

25.05.15

W ramach trwającej akcji „Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”, wraz z naszym Partnerem – firmą Titanum, dostawcą artykułów biurowych i szkolnych  – ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci.

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Ogłaszamy wiosenną edycję "Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym"

18.05.15

Po udanym ubiegłorocznym debiucie akcji CSR-owej pt. „Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa w WPP” ogłaszamy jej drugą, wiosenną edycję pod nazwą:

„Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”

Tegorocznym motywem przewodnim będzie sport i ruch na świeżym powietrzu. Ale nie tylko...

Instrumenty i możliwości wsparacia działalności Spółek

29.04.15

W nawiązaniu do odbytych w Ministerstwie Skarbu Państwa spotkań (grudzień 2014 i kwiecień 2015) z przedstawicielami Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Departament Nadzoru Właścicielskiego MSP przekazuje wszystkim zainteresowanym firmom na obszarze WPP prezentacje elektroniczne z tych spotkań.