Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Z WPP do Muchoborskiej: czy przejedziemy płynnie?

14.10.19

W październiku ma ruszyć modernizacja przystanku Wrocław Muchobór wraz z przejazdem kolejowym. Czy po zakończeniu tych prac i przede wszystkim po modernizacji drogi na odcinku Fabryczna – Otyńska zyskamy płynny przejazd z terenu WPP aż do Muchoborskiej? Tak do końca, to nie wiadomo. 

więcej

Dozamel: powstanie wysokosprawna kogeneracja gazowa

11.10.19

Dozamel startuje z projektem budowy wysokosprawnej kogeneracji gazowej. Wykonawca inwestycji  jest już wyłoniony (Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych PROMAT Sp. z o.o. w konsorcjum z TEDOM i TEDOM POLAND Sp. z o.o.), termin zakończenia projektu wyznaczono na 31 lipca 2020 r. Projekt będzie zrealizowany przy wsparciu środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

więcej

INNOWACYJNY PRZEMYSŁ - KREATYWNA GOSPODARKA - ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ

22.09.19

-Jesteśmy w epoce czwartej rewolucji przemysłowej, nie ma odwrotu od Przemysłu 4.0, niezależnie do tego, jak rozumiemy to pojęcie – podkreślał Paweł Kolczyński, wiceprezes zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. na rozpoczęciu konferencji  INNOWACYJNY PRZEMYSŁ - KREATYWNA GOSPODARKA - ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ, która odbyła się  w dniach 19-20 września 2019 r. w Centrum Konferencyjnym WPP. –Proste rezerwy zwiększania efektywności polskich przedsiębiorstw zostały już wyczerpane, jedyną drogą jest w tej chwili innowacyjność, która spowoduje wzrost efektywności, a w konsekwencji konkurencyjność.

więcej

10 lat Centrum Konferencyjnego WPP

22.09.19

18 września świętowaliśmy dziesięciolecie działalności Centrum Konferencyjnego WPP. To niezwykle intensywny czas dla Centrum Konferencyjnego – tysiące uczestników szkoleń, konferencji, debat. Placówka gościła postaci ze świata biznesu, polityki, kultury. -Jesteśmy parterem wielu projektów – podkreślała Ewa Waleńska, kierownik Centrum – współpracujemy ze środowiskami akademickimi, związanymi z edukacją, biznesem, podejmujemy własne inicjatywy, uczestniczymy w projektach społecznych. Centrum Konferencyjne WPP  było miejscem nietypowych wydarzeń - tu odbyły się m.in. pokazy flamenco i gotowania. Zdarzali się klienci stawiający niecodzienne wymagania, jak np. zorganizowanie sali zgodnie z zasadami feng shui.

więcej

Ejendals Safety Academy on Tour 2019

16.09.19

6 września we Wrocławskim Parku Przemysłowym gościliśmy  przedstawicieli Ejendals AB, szwedzkiej firmy, specjalizującej się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów chroniących ręce i stopy. Ejendals jest jedną z wiodących firm w branży środków ochrony indywidualnej w Europie i od kilku lat współpracuje z Centrum BHP WPP. Wizyta szwedzkich gości związana była z wydarzeniem pod nazwą Ejendals Safety Academy on Tour 2019. Motto przewodnie tego objazdu po Europie to „Chronimy ręce i stopy”, bo – jak podkreślał Andrzej Wieder, Country Sales Manager Poland z firmy Ejendals – to właśnie kończyny górne i dolne doznają obrażeń w 78,8% wypadków przy pracy.

więcej

XIII Wielka Akcja Krwiodawcza WPP - zebraliśmy 13,5 litra krwi!

23.08.19

Podczas XIII Wielkiej Akcji Krwiodawczej WPP uzbieraliśmy 13,5 litra krwi! 23 sierpnia 2019 do mobilnego punktu pobrań, ulokowanego w Centrum Konferencyjnym WPP, zgłosiły się 42 osoby, 30 dokonało donacji. Dziękujemy!

Organizatorami akcji byli: Dozamel, GE, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Klub HDK PCK Dozamel-Dolmel.

więcej

Zapraszamy na wrześniowy ROADSHOW EJENDALS SAFETY ACADEMY!

19.08.19

Centrum BHP WPP Dozamel sp. z o.o. oraz Ejendals AB zapraszają na wydarzenie „Your safety in your hands”, odbywające się w ramach „Ejendals Safety Academy on Tour 2019″.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z doświadczeniami w zakresie skutecznego doboru środków ochrony indywidualnej, przetestować nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony rąk i stóp, przedyskutować i wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące tematyki ochrony kończyn oraz zapoznać się z koncepcją bezpieczeństwa firmy Ejendals.

więcej

Fair Play: nowa placówka żłobkowo-przedszkolna na terenie WPP

04.08.19

Na terenie WPP rusza nowa placówka opieki nad dziećmi: żłobek i przedszkole FAIR PLAY. Żłobek startuje od 5 sierpnia, przedszkole przyjmie maluchy w połowie sierpnia. Placówka wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców z okolicznych biurowców - czynna będzie w godzinach 7:00 - 18:00. Zlokalizowana jest na parterze najwyższego biurowca na terenie WPP, Carbon Tower przy ul. Fabrycznej 6. Rodzice, którzy zapiszą dzieci do placówki, mogą skorzystać z bezpłatnego tygodnia adaptacyjnego, podczas którego mogą zostawiać swoje pociechy tylko na dwie godziny dziennie.

więcej
1 2 3 4 5 6
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto