Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

DONAKO. Nowa Malarnia

04.12.17

W listopadzie 2017 r. w DONAKO została uroczyście otwarta nowa linia malarska do malowania segmentów wentylacyjnych. W uroczystości uczestniczyli Zarząd i pracownicy DONAKO zaangażowani w realizację oraz zaproszeni goście: projektanci, wykonawcy, dostawcy urządzeń oraz przedstawiciele Dozamelu, GE Wrocław, DFME. Linia usytuowana jest na 10. nawie hali C1, w byłym pomieszczeniu szlifierek, które to gniazdo zostało wcześniej przeniesione na 7. nawę hali C1.

więcej

Meta w Parku. Central Parku.

22.11.17

Nie chciałam kończyć tego biegu, jak już dobiegłam do mety, to chciałam biec dalej - mówi Ewa Waleńska - szefowa Centrum Konferencyjnego WPP, która wzięła udział w TCS New York City Marathon 2017. Tłumy kibiców i niesamowita atmosfera biegu to emocje, które chce się ciągle przeżywać!

więcej

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

13.11.17

W poniedziałek 13 listopada w Centrum Konferencyjnym WPP odbyła się inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku (13 – 19 listopada 2017). Była to okazja do podsumowania ostatnich 10 lat przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku, wysłuchania informacji o ekspansji dolnośląskich MŚP na rynkach zagranicznych czy poznania przykładów innowacyjnych start-upów. Uczestnicy inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości mieli także możliwość przeprowadzenia rozmów z ekspertami z Instytucji Wspierającymi Przedsiębiorczość na Dolnym Śląsku na temat aktualnych instrumentów wsparcia, jak m.in. granty, pożyczki, rozszerzenia działalności na rynki europejskie, coworking.

więcej

Uroczystość zakończenia budowy hali C5

09.11.17

Nowo wybudowana hala produkcyjno-usługowa C5 na terenie Dozamelu, została uroczyście otwarta 6 listopada 2017 r. w obecności ministra infrastruktury i budownictwa, przedstawicieli władz lokalnych, nauki i biznesu. Nowy obiekt hali produkcyjno-biurowej, wraz z przyległym budynkiem biurowo socjalnym ma łączną powierzchnię zabudowy 4 503,95 m2, całkowitą powierzchnię użytkową 6 410 m2 i kubaturę 67 626 m³. 

więcej

Dolnośląski Gryf dla DFME

26.10.17

Dolnośląski Gryf – jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień z dziedziny gospodarki i biznesu w regionie trafił właśnie w ręce Dolnośląskiej Fabryki Maszyn Elektrycznych. Na gali, jaka odbyła się 23 października w Narodowym Forum Muzyki, statuetkę Gryfa w kategorii „Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes/rozwój dla średnich i dużych przedsiębiorstw” odebrał Mateusz Żeleźnik, dyrektor handlowy w DFME Sp. z o.o.

więcej

Wspinaczka o Puchar Prezesa Dozamelu

24.10.17

Z okazji zmian na Ścianie Wspinaczkowej Eiger, remontu sali, i wytczeniu nowych dróg, 21 października odbyły się zawody o Puchar Prezesa Dozamelu. 

Do wspinania udostępniono 30 nowych dróg, o trudnościach od V do VI.5+. Zwycięzcą zostawała osoba która pokona najwięcej dróg, w najkrótszym czasie. 

więcej

Gaudeamus w nowym roku akademickim

24.10.17

Uczelnie wyższe z terenu WPP oficjalnie zainaugurowały rok akademicki 2017/2018. 16 października Gaudeamus wybrzmiał w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Jednocześnie Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu rozpoczęła obchody 20-lecia uczelni. 21 października uroczysta inauguracja miała miejsce w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. W trakcie uroczystości wręczone zostały m.in. nagrody dla studentów w ramach stypendium Ambasador DSW.

więcej

III Mistrzostwa Strzeleckie Wrocławskiego Parku Przemysłowego

14.10.17

Na III Mistrzostwach Strzeleckich Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa Dozamelu, drużyna GE w składzie: Piotr Izraelowicz, Sebastian Rygała i  Zuzanna Górska, ponownie okazała się najlepsza. Ustrzelili 265 punktów. 

 

więcej
1 2 3 4 5 6
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto