Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Miesiąc Pamięci w WPP

30.04.17

Jak co roku, z okazji Miesiąca Pamięci Narodowej uczciliśmy w WPP miejsca pamięci o pracy przymusowej Polaków podczas II wojny światowej. 28 kwietnia złożone zostały kwiaty i zapalone znicze, m.in. na obszarze Dolmel pod tablicą na hali A2.
Tym razem przedstawicielom Stowarzyszenia Ludzie ze Znakiem „P” towarzyszyła młodzież z Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu.

więcej

Z Inkubatora WPT wiertarką w kosmos

30.04.17

Chcielibyśmy, żeby we Wrocławskim Parku Technologicznym powstało
prawdziwe laboratorium kosmicznych technologii – mówili
przedstawiciele start-upu Scanway, wywodzącego się z  Inkubatora
Przedsiębiorczości i Technologii Wrocławskiego Parku Technologicznego
znajdującego się na terenie WPP.

więcej

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych

27.04.17

Czy wiecie, że aż 84% zatrudnionych w Polsce nie jest objętych nadzorem Społecznej Inspekcji Pracy? W świetle obowiązujących przepisów SIP może działać wyłącznie pod auspicjami związków zawodowych. Tam, gdzie tych związków nie ma lub nie działają one należycie – społecznego nadzoru nad warunkami pracy po prostu nie ma. Czy SIP musi być związana ze związkami zawodowymi? Jaka może być inna płaszczyzna do rozszerzenia społecznego nadzoru nad warunkami pracy? Może należy stworzyć alternatywę dla ludzi pracy, tam, gdzie nie są zrzeszeni w związki zawodowe? Nad takimi pytaniami zastanawiano się podczas seminarium zorganizowanego z okazji ogólnopolskich obchodów Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Przy Pracy i Chorób Zawodowych. Dzień Pamięci przypada 28 kwietnia, seminarium odbyło się 26 kwietnia w Ośrodku Szkolenia PIP we Wrocławiu. W spotkaniu udział wzięli Społeczni Inspektorzy Pracy z terenu WPP; z GE i Dozamelu.

więcej

Akademia Zdrowia WPP - zadbać o zdrowie

27.03.17

Jak zadbać o kręgosłup i zdrową dietę można było dowiedzieć się podczas Akademii Zdrowia WPP, wieńczącej kolejny już Tydzień dla Zdrowia – i tym razem Nauki – organizowany we Wrocławskim Parku Przemysłowym. 

więcej

OPTI-MED - zapisy na mammografię

23.03.17

Przychodnia OPTI-MED bierze udział w programie bezpłatnych badań mammograficznych dla pracujących kobiet w wieku 50 – 69 lat. 

więcej

Sąsiedzkie wsparcie dla akcji krwiodawczej

06.02.17

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa alarmuje – notowane są w ostatnich dniach  niskie stany krwi, zwłaszcza grup ARh(-), ARh+, ORh(-) i ORh +. Nasz sąsiad (i nie tylko sąsiad, bo prowadzi aktywność również na obszarze WPP Pafawag) – Wrocławski Park Technologiczny odpowiada na apel zorganizowaniem błyskawicznej akcji. Krew będzie można oddać 9 lutego w godzinach 8:30 – 12:00,  we Wrocławskim Parku Technologicznym, ul. Duńska 9, budynek Delta, parter. Jeśli ktoś nie zdążył zapisać się – nic nie szkodzi, zapisy miały tylko zapobiec tworzeniu się kolejek, każdy chętny krwiodawca będzie przyjęty.  WPT zaprasza szczególnie pracowników związanych z Wrocławskim Parkiem Przemysłowym – niech oba Parki pokażą, że potrafią również w takich sprawach zadziałać razem. A do budynku Delta od nas nie jest daleko – z obszarów Dolmel i Pafawag tylko około 10-15 min pieszo…

więcej

Firmy z WPP w gronie Gazel Biznesu

17.02.17

W gronie Gazel Biznesu 2016 znalazły się firmy z terenu WPP: DONAKO Sp. z o.o., BOMBARDIER Transportation Polska Sp. z o.o., Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o. A także Wrocławski Park Technologiczny S.A., który część swojej aktywności prowadzi na terenie naszego Parku, na obszarze Pafawag.

więcej

TEDxWSB 2017. Serce czy rozum w biznesie

16.02.17

Poczucie mocy towarzyszyło uczestnikom czwartej już odsłony TEDxWSB. Kolejne wystąpienia gości na coraz wyższy poziom wznosiły chęć działania, pobudzały wyobraźnię, śmiałość, wytrwałość, pewność siebie. Słowem – dawały impuls, by każdy dzień nie był zwyczajnym kolejnym dniem, a dniem życia z pasją. TEDxWSB 2017 toczył się pod hasłem „Serce czy rozum w biznesie”. 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto