Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Dozamel. Ruszą bramki wjazdowe

19.08.16

Na 22 sierpnia planujemy rozpoczęcie próbnego uruchomienia systemu dostępu w obszarze strefy wjazdowej na teren Dozamelu – zapowiada Jan Litwin, dyrektor Zakładu Infrastruktury w spółce Dozamel.

więcej

GANZ. Kiedy szef nie śpi...

17.08.16

Biuro właściciela firmy GANZ. Jedna gitara, druga, kolejna… Elementy budowanych gitar, szuflady pełne części do instrumentów. Wbrew pozorom GANZ to nie firma muzyczna, a przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metali.  Muzyka jest pasją właściciela, Jacka Czyżewskiego. W 2015 roku założył kapelę pod nazwą Mental Cat. To rock'n'rollowy projekt, z elementami bluesa i jazzu. Oprócz Jacka Czyżewskiego – autora tekstów, kompozytora, wokalisty, gitarzysty, zespół tworzą Robert Kowalski - bas, Marek Łosowski – perkusja (obaj to pracownicy GANZa) oraz Andrzej Sapiński – gitara. Wiosną tego roku Mental Cat wydał pierwszą swoją płytę pt. „Bezsenność”. 

więcej

Konkurs na logo Unii Akademickich Niepublicznych Uczelni Wrocławia

21.07.16

Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu i Wyższa Szkoła Filologiczna zapraszają do udziału w ogólnopolskim, otwartym konkursie dla grafików - na projekt identyfikacji wizualnej Unii Akademickich Niepublicznych Uczelni Wrocławia.

więcej

Dozamel: System Kontroli Wjazdu

11.07.16

W okresie wakacji na terenie Dozamelu przy ul. Fabrycznej 10 ma zostać uruchomiony nowy System Kontroli Wjazdu. 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i cennikiem. 

więcej

BYŁY, SĄ, BĘDĄ? Budynki, których nie ma w przewodnikach

29.06.16

Na terenie firmy Ganz gości wystawa poświęcona architekturze przemysłowej pod tytułem „BYŁY, SĄ, BĘDĄ?”. W weekend otwarcia wystawa ulokowana była wprost w hali produkcyjnej, po czym została przeniesiona do holu, gdzie dostęp jest zdecydowanie swobodniejszy. Wprawdzie pociągnęło to za sobą ograniczenie ekspozycji, ale t,o co wciąż można zobaczyć, z pewnością jest warte uwagi. Organizatorzy zestawili fotografie starych obiektów przemysłowych z ich dzisiejszym stanem. Wystawa jest czynna do 2 lipca w budynku C1 przy ul. Fabrycznej 10.

więcej

Eklektik Session. Man Machine w WPP

29.06.16

Wielkie oczy i ciche „łał” – to był w zasadzie standard przy wchodzeniu publiczności na koncerty zorganizowane w halach produkcyjnych w ramach Eklektik Session we Wrocławskim Parku Przemysłowym 19 czerwca 2016.

więcej

Mistrz WPP w strzelaniu: General Electric

19.06.16

17 czerwca na strzelnicy WKS Śląsk rozegrano II Mistrzostwa strzeleckie WPP o puchar prezesa Dozamelu. Rywalizowano w konkurencji strzelanie z karabinu sportowego na dystansie 50 m (5 strzałów próbnych i 10 ocenianych).

 

 

więcej

Akcja Krwiodawcza – dziękujemy!

19.06.16

Prawie 19 litrów oddanej krwi to rezultat Wielkiej Akcji Krwiodawczej, jaka odbyła się we Wrocławskim Parku Przemysłowym 16 czerwca. 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto