Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Pracownicy przymusowi II wojny światowej - pamiętamy

18.04.16

Przedstawiciele Klubu Ludzi ze Znakiem „P” zawsze w kwietniu odwiedzają miejsca upamiętniające pracowników przymusowych z okresu II wojny światowej.  14 kwietnia złożyli kwiaty i zapalili znicze w miejscach pamięci na obszarach Pafawag i Dolmel Wrocławskiego Parku Przemysłowego. To właśnie tu przymusowo pracowali Polacy oraz obywatele innych nacji na potrzeby niemieckiego przemysłu zbrojeniowego. Przywożono ich do ówczesnych niemieckich zakładów od 1940 roku. W 1944 roku na tym terenie powstała filia obozu koncentracyjnego Gross Rosen; więźniowie obozu mieli stanowić uzupełnienie siły roboczej.  

więcej

Klub Laureatów Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego o energii odnawialnej

30.03.16

Wokół odnawialnych źródeł energii toczyło się najnowsze spotkanie Klubu Laureatów Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Jako gość specjalny wydarzenia, które miało miejsce 30 marca w Centrum Konferencyjnym WPP, wystąpił dr hab. inż., prof. PWr Zdzisław Szalbierz. Gospodarzem spotkania była firma Dozamel, wielokrotny zdobywca Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego. Dyskusję zainicjowało wystąpienie prof. Z. Szalbierza pt. „Innowacje technologiczne w sektorze energetyki odnawialnej, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Mała fotowoltaika i jej efektywność".

więcej

Pierwsi inżynierowie Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu

24.03.16

Na początku marca w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, która znajduje się na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego, obronili się pierwsi inżynierowie. To blisko 200 absolwentów kierunku Logistyka.

więcej

WSB we Wrocławiu zaprasza na szkolenia

08.03.16

Centrum Szkoleń Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu zaprasza na szkolenia z obszaru zarządzania:  Six Sigma Black Belt - od 19 marca 2016 r., Six Sigma Yellow Belt – 9-10 kwietnia 2016 r., Wprowadzenie do zarządzania projektami według PMBOK – 7-8 maja 2016 r. oraz z zakresu HR - Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce – 7 kwietnia 2016 r.

więcej

Zła wielozadaniowość – rozmowa z Markiem Kowalczykiem

03.03.16

Tak jak nie da się żonglować nieskończoną liczbą piłeczek, tak samo nie da się efektywnie realizować nadmiernej ilości projektów. O tym jak powstaje zła wielozadaniowość, jak można ją redukować i jakie na tej drodze stoją bariery – mówił w lutym w Centrum Konferencyjnym WPP Marek Kowalczyk z MANDARINE Project Partners. Było to kolejne spotkanie o charakterze otwartym, zorganizowane przez Stowarzyszenie "Klub MBA Wrocław". Po pełnym pasji wystąpieniu i ciekawej dyskusji, Marek Kowalczyk – można powiedzieć, człowiek wielu zadań – podzielił się z nami kilkoma uwagami na temat złej wielozadaniowości.

więcej

Verke w Werke. Miloopa w WPP

22.02.16

Z jednej strony to nawiązanie do historii Wrocławskiego Parku Przemysłowego, z drugiej –„werke” w muzyce klasycznej to po prostu dzieła muzyczne. Album Miloopy, mimo, że nie jest to muzyka poważna, to właśnie zbiór naszych „dzieł” – mówi Radek „Bond” Bednarz o tytule nadchodzącej, czwartej już, płyty Miloopy. Teledysk promujący płytę zrealizowano w przestrzeniach Wrocławskiego Parku Przemysłowego. 

więcej

Warsztaty o dofinansowaniu dla usług proinnowacyjnych

05.02.16

Jesteś przedsiębiorcą, który planuje wdrażać innowacje? Możesz liczyć na 70% dofinansowania dla usług, które pomogą je wprowadzić. Warsztaty na ten temat odbędą się 12 lutego we Wrocławskim Parku Technologicznym. Uczestnicy dowiedzą się m.in. czym dokładnie są usługi proinnowacyjne i jakie korzyści przynoszą firmie, z czego składa się wniosek oraz za co i jak przyznana zostanie ocena. Specjaliści z WPT pomogą także w przygotowaniu wniosku zgodnie z wymogami formalnymi PARP.

więcej

Gazele Biznesu - na liście firmy z WPP

02.02.16

Na liście rankingowej XVI edycji Gazel Biznesu wśród 4300 skalsyfikowanych przedsiębiorstw znalazły się firmy z terenu Wrocławskiego Parku Przemysłowego - DELAVAL Sp. z o.o. oraz HASTA Sp. z o.o. Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W XVI edycji weryfikowano wyniki osiągnięte w okresie 2012, 2013 i 2014 roku. Ranking tworzony jest przez redakcję Puls Biznesu oraz specjalistów wywiadowni gospodarczej Coface Poland. Pod koniec stycznia odbyła się we Wrocławiu regionalna gala XVI edycji rankingu Gazele Biznesu 2015. 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto