Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

BYŁY, SĄ, BĘDĄ? Budynki, których nie ma w przewodnikach

29.06.16

Na terenie firmy Ganz gości wystawa poświęcona architekturze przemysłowej pod tytułem „BYŁY, SĄ, BĘDĄ?”. W weekend otwarcia wystawa ulokowana była wprost w hali produkcyjnej, po czym została przeniesiona do holu, gdzie dostęp jest zdecydowanie swobodniejszy. Wprawdzie pociągnęło to za sobą ograniczenie ekspozycji, ale t,o co wciąż można zobaczyć, z pewnością jest warte uwagi. Organizatorzy zestawili fotografie starych obiektów przemysłowych z ich dzisiejszym stanem. Wystawa jest czynna do 2 lipca w budynku C1 przy ul. Fabrycznej 10.

więcej

Eklektik Session. Man Machine w WPP

29.06.16

Wielkie oczy i ciche „łał” – to był w zasadzie standard przy wchodzeniu publiczności na koncerty zorganizowane w halach produkcyjnych w ramach Eklektik Session we Wrocławskim Parku Przemysłowym 19 czerwca 2016.

więcej

Mistrz WPP w strzelaniu: General Electric

19.06.16

17 czerwca na strzelnicy WKS Śląsk rozegrano II Mistrzostwa strzeleckie WPP o puchar prezesa Dozamelu. Rywalizowano w konkurencji strzelanie z karabinu sportowego na dystansie 50 m (5 strzałów próbnych i 10 ocenianych).

 

 

więcej

Akcja Krwiodawcza – dziękujemy!

19.06.16

Prawie 19 litrów oddanej krwi to rezultat Wielkiej Akcji Krwiodawczej, jaka odbyła się we Wrocławskim Parku Przemysłowym 16 czerwca. 

więcej

Eklektik Session. 19 czerwca zarażamy eklektyzmem

14.06.16

Już 19 czerwca fabryczne hale w WPP zamienią się w przestrzeń dla artystów. W tę czerwcową niedzielę, właśnie na Fabrycznej 10, odbędzie się tegoroczna odsłona Eklektik Session.

więcej

Rada Parku. Czy wystarczy na łącznik?

13.06.16

Około 1,7 mln zł gotowi są wyłożyć przedsiębiorcy z terenu Pafawag WPP na wykonanie łącznika Fabryczna - Otyńska. Czy to wystarczy by miasto uruchomiło inwestycję – powinniśmy dowiedzieć się w ciągu miesiąca. Temat łącznika Fabryczna – Otyńska zdominował najnowsze spotkanie Rady Wrocławskiego Parku Przemysłowego, które odbyło się 8 czerwca 2016 w Centrum Konferencyjnym WPP.

więcej

WSB zaprasza na szkolenia

31.05.16

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na szkolenia. Propozycje na najbliższe miesiące to: Zatrudnianie cudzoziemców (8 czerwca 2016); Zarzadzanie wiedza po japońsku – rola systemu sugestii pracowniczych (10 czerwca 2016); Jak przygotować się na planowane zmiany w delegowaniu pracowników? Zmiany w Dyrektywie 96/71/W (16 czerwca 2016);  Business English Presentation (18-19 czerwca 2016); Business English Finance (od 18 czerwca 2016); Prawo zamówień publicznych – nowelizacja 2016  (25-26 czerwca 2016); Six Sigma Yellow Belt (23-24 lipca 2016); Six Sigma Black Belt (od 3 września 2016); Problem solving (24-24 września 2016). Szczegółowe informacje na temat szkoleń dostępne są na stronie  http://www.wsb.pl/wroclaw/kandydaci/szkolenia/lista-szkolen

więcej

ENGINE – odkrywają wiedzę zawartą w danych

30.05.16

19 maja specjaliści z Politechniki Wrocławskiej związani z  Europejskim Centrum Badań nad Inteligencją Sieciową na Rzecz Wspierania Innowacji (ENGINE) gościli we Wrocławskim Parku Przemysłowym.  Zaprezentowali możliwości łączenia biznesu i nauki w ramach inteligencji sieciowej. –Dziś sieci są niemal wszędzie, dostarczają  ogromne ilości danych; my pokazujemy, jak można te dane przetwarzać z korzyścią dla rozwoju, usprawnienia biznesu – mówił prof. dr hab. inż. Przemysław Kazienko. -Jako ludzie nieobarczeni bieżącą działalnością biznesową wnosimy do biznesu  świeże spojrzenie z zewnątrz, dające szanse przedsiębiorcy na spojrzenie na jego działalność od zupełnie nowej strony.

 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto