Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza. Zgłoszenia do 30 września.

28.09.15

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH! Tylko do 30.09. 2015 roku przedsiębiorstwa i samorządy z Dolnego Śląska mogą nadsyłać zgłoszenia na XII edycję Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”.

Politechnika Wrocławska zaprasza na DZIEŃ OTWARTY studiów MBA – Wrocław Ponts MBA – 25 czerwca

10.06.15

Wrocław Ponts MBA to pierwszy i jedyny w Polsce program studiów MBA oferowany w sieci partnerskich, akredytowanych programów MBA. Wykładowcami w tym programie są specjaliści  z  wiodących światowych  ośrodków myśli ekonomicznej ze wszystkich kontynentów.

Padną strzały

27.05.15

W ramach Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym już w najbliższy piątek odbędzie się debiut Mistrzostw Strzeleckich WPP o Puchar Prezesa Dozamel pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia we współpracy z Bractwem Kurkowym Miasta Wrocławia.

Moje ulubione zabawy na świeżym powietrzu - OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

25.05.15

W ramach trwającej akcji „Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”, wraz z naszym Partnerem – firmą Titanum, dostawcą artykułów biurowych i szkolnych  – ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci.

Celem konkursu jest propagowanie wśród dzieci aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Ogłaszamy wiosenną edycję "Tygodnia dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym"

18.05.15

Po udanym ubiegłorocznym debiucie akcji CSR-owej pt. „Tydzień dla Zdrowia i Bezpieczeństwa w WPP” ogłaszamy jej drugą, wiosenną edycję pod nazwą:

„Tydzień dla Zdrowia i Sportu we Wrocławskim Parku Przemysłowym”

Tegorocznym motywem przewodnim będzie sport i ruch na świeżym powietrzu. Ale nie tylko...

Instrumenty i możliwości wsparacia działalności Spółek

29.04.15

W nawiązaniu do odbytych w Ministerstwie Skarbu Państwa spotkań (grudzień 2014 i kwiecień 2015) z przedstawicielami Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Departament Nadzoru Właścicielskiego MSP przekazuje wszystkim zainteresowanym firmom na obszarze WPP prezentacje elektroniczne z tych spotkań.

Zaproszenie na szkolenie z EKSPERTEM dr Robertem A. Rohm'em we Wrocławiu - 27 maja

22.04.15

Zachodnia Izba Gospodarcza, Crown Consulting Sp. z o.o., Value Creation zapraszają  27.05. 2015 roku na jedyne i niepowtarzalne CAŁODNIOWE szkolenie z wybitnym amerykańskim ekspertem dr Robertem A. Rohm’em, pt. SUKCES = sztuka i nauka budowania relacji w pracy, biznesie i w domu, podczas którego będziecie mieli Państwo możliwość odkrycia metod zwiększenia produktywności i sprzedaży w oparciu o Model Ludzkich Zachowań (DISC).

Zaproszenie na seminarium: Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej (6 maja, Centrum Konferencyjne WPP)

07.04.15

DOZAMEL Sp. z o.o, partner w projekcie „SPINqbator ZDolnego Śląska”, zaprasza na seminarium pt. „Europejskie modele wspierania Przedsiębiorczości Akademickiej. Najlepsze praktyki w transferze technologii w opinii polskich i zagranicznych ekspertów”.

Seminarium odbędzie się 6 maja 2015 r. (środa) o godzinie 09:00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego (III piętro, Sala Miedziana) we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 10.