Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Spotkania Akademii WPP

 

Seminarium „Bezpieczeństwo w spawalnictwie”

20.05.14

Air Products wraz z Dozamel Sp. z o.o. – Zarządcą Wrocławskiego Parku Przemysłowego serdecznie zapraszają na Seminarium „Bezpieczeństwo w spawalnictwie”, które odbędzie się 12 czerwca 2014 w Centrum Konferencyjnym WPP.

więcej

Akademia WPP - Dzień Otwarty w Air Products European Welding Centre - 5 lutego 2014

17.01.14

Air Products wraz z Dozamel Sp. z o.o. – Zarządcą Wrocławskiego Parku Przemysłowego serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty w Air Products European Welding Centre w ramach cyklu Akademia WPP.  

więcej

Marka to opowieść ze szczęśliwym zakończeniem.

08.03.12

- Chcę was namówić, żebyście zaczęli myśleć o swoich markach jak o opowieściach, które doprowadzają waszych klientów do szczęśliwego zakończenia – to słowa  Pawła Tkaczyka, eksperta, wykładowcy i szkoleniowca z dziedziny zarządzania marką, gościa ostatniej Akademii WPP. Spotkanie odbyło się 6 marca 2012 r. w Centrum Konferencyjnym WPP. 

 

więcej

Akademia WPP zaprasza:
Spotkanie z Ekspertem Pawłem Tkaczykiem pt. „Zakamarki marki - czyli co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja firma stała się silną marką?”

15.02.12

W ramach cyklu Akademii WPP – Spotkań z Ekspertem oraz Spotkań Biznesowych Zachodniej Izby Gospodarczej we współpracy z BRE Bankiem SA, proponujemy Państwu tym razem tematykę związaną z budowaniem przewagi konkurencyjnej w dynamicznym otoczeniu w oparciu o silną markę.

Gościem spotkania będzie Paweł Tkaczyk - znany i ceniony w środowisku marketingowym ekspert, wykładowca i szkoleniowiec z dziedziny zarządzania marką, tworzenia identyfikacji wizualnej i wszystkich tych rzeczy, którymi zajmuje się na co dzień jako praktyk.

więcej

Ochrona pracy w firmie. Najnowsze rozwiązania środków ochrony dla spawaczy oraz pracowników produkcji i usług - relacja ze spotkania Akademii WPP

04.11.11

Gościem spotkania był Rafał Świerczewski, przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy, który mówił m.in. o współpracy PIP z firmami produkcyjnymi i usługowymi.

więcej

Relacja ze spotkania z Ekspertem- Ernestem Pytlarczykiem, głównym ekonomistą BRE Banku

14.10.11

Ernest Pytlarczyk, główny ekonomista BRE Banku 6 października był gościem Akademii WPP. W ramach Spotkań z Ekspertem oraz Spotkań Biznesowych Zachodniej Izby Gospodarczej, E. Pytlarczyk wygłosił wykład pt. „Korekta scenariuszy gospodarczych i rynkowych na lata 2012 - 2013”.

więcej

Akademia WPP zaprasza na kolejne spotkanie: „Ochrona pracy w firmie. Najnowsze rozwiązania środków ochronnych dla spawaczy oraz pracowników produkcji i usług ”

10.10.11

Akademia odbędzie się 25 października 2011, o godz. 10.00 w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego, DOZAMEL Sp. z o.o., ul. Fabryczna 10, III piętro, sala „Krzemowa”.

więcej

Spotkanie z Ekspertem - Ernest Pytlarczyk, główny ekonomista BRE Banku

23.09.11

W ramach znanego już Państwu cyklu Akademii WPP – Spotkań z Ekspertem oraz Spotkań Biznesowych Zachodniej Izby Gospodarczej mieliśmy okazję gościć wybitne postaci polskiej sceny ekonomicznej – Witolda Orłowskiego, Ryszarda Petru i Marka Staniszewskiego. Kierując się Państwa opinią wywnioskowaliśmy, że przedsięwzięcia te cieszą się dużym zainteresowaniem.

więcej
1 2 3 4
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto