Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Kadry przyszłości. Kadry dla przemysłu - konferencja online

30.10.20

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Kadry Przyszłości. Kadry dla Przemysłu,” która odbędzie się 4 listopada 2020 r. w formule online.

więcej

Rusza projekt Parki Przemysłowe ARP

24.08.20

W dniach 20-20 sierpnia w Centrum Konferencyjnym WPP we Wrocławiu odbyły się warsztaty w ramach projektu Parki Przemysłowe ARP. 

więcej

WSB zaprasza do udziału w projektach kształcenia dualnego

24.06.20

Wyższa Szkoła Bankowa zachęca do udziału w projektach tzw. kształcenia dualnego, współfinansowanych ze środków UE, w ramach których studenci, począwszy od listopada 2020, będą odbywali staże u pracodawców w wymiarze 6 lub 9 miesięcy, a wynagrodzenie za staż będą otrzymywali w całości od uczelni.

więcej

Nowy uczestnik Parku: Moxly – ekologiczna e-myjnia z dojazdem do auta

14.05.20

Do Wrocławskiego Parku Przemysłowego wprowadza się nowa firma: Moxly - mobilna i ekologiczna myjnia samochodowa, powstała na bazie wrocławskiego start-upu.

więcej

KOMUNIKAT RCKiK - pilna potrzeba krwi!

13.05.20

W związku z wyjątkową sytuacją i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych oraz rosnącym zapotrzebowaniem na krew ze szpitali, Regionalne Cetrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwraca się do wszystkich Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich zdrowych osób o zgłaszanie się do Centrum Krwiodawstwa w celu oddania krwi:

więcej

Apel wrocławskiego RCKiK do pacjentów, którzy przeszli zakażenie koronawirusem

22.04.20

Klub PCK HDK Dolmel-Dozamel przekazuje pilny apel wrocławskiego RCKiK:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zaprasza do oddania osocza osoby, które chorowały na COVID-19, przebyły bezobjawowe, ale potwierdzone badaniem zakażenie wirusem SARS-CoV-2, zostały uznane za zdrowe i minął okres co najmniej 14 dni od wyniku powtarzalnie ujemnego.

więcej

Zbiórka na respirator dla wrocławskiego szpitala

03.04.20

65 tys. zł – tyle kosztuje jeden transportowy respirator, niezbędny do ratowania życia pacjentów 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Aby placówka ta mogła zapewnić pomoc wszystkim potrzebującym. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Zachodniej Izby Godposarczej – zbiórki pieniędzy na zakup respiratora dla 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.  

 

więcej

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na wrześniowe wydarzenia – Progress Days, MBA Day i Spotkanie Forum Przemysłu 4.0

23.08.19

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Z uwagi na duże zainteresowanie wymagana jest jedynie rejestracja online przez formularze zapisu, znajdujące się na stronach www.

więcej
1 2 3 4 5 6
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto