DOZAMEL uhonorowany odznaczeniem „Zasłużony dla RCKiK we Wrocławiu”

24.11.22

Wczoraj (23.11.2022) Spółka DOZAMEL otrzymała odznaczenie „Zasłużony dla RCKiK we Wrocławiu”, przyznawane za wybitne zasługi na rzecz honorowego krwiodawstwa. To szczególne wyróżnienie, ponieważ kryje się za nim wrażliwość na drugiego człowieka i bezinteresowna pomoc w ratowaniu ludzkiego zdrowia i życia.

Drużyna GE Power zwycięzcą VII Mistrzostw Strzeleckich WPP

17.10.22

14 października na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk odbyły się VII Mistrzostwa Strzeleckie Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiła się rekordowa liczba drużyn, całkowicie wyczerpując limit uczestników, a także zapełniając listę rezerwową. W Mistrzostwach ostatecznie wystartowały 23 trzyosobowe drużyny, które stworzyli pracownicy firm zlokalizowanych na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego: DOZAMEL, Donako, GE, Fortaco, Wromostal, Silezjan System Security, PARTNER PAPES grupa KOMPANIA BIUROWA oraz drużyna honorowych krwiodawców z Klubu HDK PCK Dolmel-DOZAMEL. Jest nam bardzo miło, że Mistrzostwa Strzeleckie rozszerzają swój zasięg, nie tylko rosnącą z roku na rok liczbą zainteresowanych. W tym roku mieliśmy bowiem przyjemność ponownie gościć drużynę Przyjaciele Dozamel – przedstawicieli Grupy Azoty ZAK S.A. z Kędzierzyna Koźla, których serdecznie pozdrawiamy.

Dodaj do kalendarza: 2 września 2022 – Wielka Akcja Krwiodawcza WPP

29.07.22

Szanowni Państwo, Drodzy Krwiodawcy i Sympatycy naszej Akcji Krwiodawczej! Już 3 września br. (piątek) w godzinach 8:30-12:30 w Centrum Konferencyjnym WPP przy ul. Fabrycznej 10 odbędzie się kolejna – XVIII Wielka Akcja Krwiodawcza Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Nie może Was zabraknąć!

Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu zaprasza pracowników firm z terenu WPP do udziału w bezpłatnym projekcie: "Kręgosłup bez bólu - Profilaktyka Przewlekłych Bólów Kręgosłupa”

28.06.22

Celem projektu jest zwiększenie wczesnego wykrywania oraz prewencja przewlekłych bólów kręgosłupa wśród osób czynnych zawodowo zgodnie z Ogólnopolskim programem profilaktyki przewlekłych bólów kręgosłupa.

Zaproszenie na konferencję: JAK STAĆ SIĘ KONKURENCYJNYM I INNOWACYJNYM W KRYZYSIE - 24 maja

13.05.22

Agencja Rozwoju Przemysłu, Impel Business Solutions, Dozamel i Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają na konferencję pt. JAK STAĆ SIĘ KONKURENCYJNYM I INNOWACYJNYM W KRYZYSIE, 24 maja 2022 r., start godz. 9.30, Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego, ul. Fabryczna 10, 53-609 Wrocław

Do 15 czerwca trwa nabór do Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej "Mozart"

06.05.22

Już po raz jedenasty Wrocławskie Centrum Akademickie (Biuro Współpracy z Uczelniami Wyższymi Urzędu Miejskiego Wrocławia) ma przyjemność zaprosić partnerstwa naukowców i przedsiębiorców do Miejskiego Programu Wsparcia Partnerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz Sektora Aktywności Gospodarczej "Mozart".

W hołdzie ofiarom pracy przymusowej – spotkanie z Ludźmi ze Znakiem P

05.05.22

Ku pamięci Ludzi ze Znakiem P, w środę 4 maja członkowie Klubu wraz z przedstawicielem Zarządu Dozamel wspólnie złożyli hołd przed tablicą na hali A2, upamiętniającą ofiary pracy przymusowej na tym terenie podczas II wojny światowej.

Tydzień z Klastrami w Programie Ramowym Horyzont Europa - 23-27.05.2022

04.05.22

Tydzień z Klastrami w PR Horyzont Europa to cykl wydarzeń organizowanych przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Ich celem jest przybliżenie tematyki konkursów programu Horyzont Europa na rok 2022.

Program Ramowy Unii Europejskiej Horyzont Europa jest największym w historii Unii programem w zakresie badań naukowych i innowacji. W ciągu 7 lat (2021–2027) na nowatorskie badania i innowacyjne rozwiązania przeznaczone zostanie łącznie 95,5 mld euro.