WSB zaprasza do udziału w projektach kształcenia dualnego

24.06.20

Wyższa Szkoła Bankowa zachęca do udziału w projektach tzw. kształcenia dualnego, współfinansowanych ze środków UE, w ramach których studenci, począwszy od listopada 2020, będą odbywali staże u pracodawców w wymiarze 6 lub 9 miesięcy, a wynagrodzenie za staż będą otrzymywali w całości od uczelni.

Nowy uczestnik Parku: Moxly – ekologiczna e-myjnia z dojazdem do auta

14.05.20

Do Wrocławskiego Parku Przemysłowego wprowadza się nowa firma: Moxly - mobilna i ekologiczna myjnia samochodowa, powstała na bazie wrocławskiego start-upu.

KOMUNIKAT RCKiK - pilna potrzeba krwi!

13.05.20

W związku z wyjątkową sytuacją i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych oraz rosnącym zapotrzebowaniem na krew ze szpitali, Regionalne Cetrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zwraca się do wszystkich Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich zdrowych osób o zgłaszanie się do Centrum Krwiodawstwa w celu oddania krwi:

Apel wrocławskiego RCKiK do pacjentów, którzy przeszli zakażenie koronawirusem

22.04.20

Klub PCK HDK Dolmel-Dozamel przekazuje pilny apel wrocławskiego RCKiK:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zaprasza do oddania osocza osoby, które chorowały na COVID-19, przebyły bezobjawowe, ale potwierdzone badaniem zakażenie wirusem SARS-CoV-2, zostały uznane za zdrowe i minął okres co najmniej 14 dni od wyniku powtarzalnie ujemnego.

Zbiórka na respirator dla wrocławskiego szpitala

03.04.20

65 tys. zł – tyle kosztuje jeden transportowy respirator, niezbędny do ratowania życia pacjentów 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. Aby placówka ta mogła zapewnić pomoc wszystkim potrzebującym. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji Zachodniej Izby Godposarczej – zbiórki pieniędzy na zakup respiratora dla 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na wrześniowe wydarzenia – Progress Days, MBA Day i Spotkanie Forum Przemysłu 4.0

23.08.19

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Z uwagi na duże zainteresowanie wymagana jest jedynie rejestracja online przez formularze zapisu, znajdujące się na stronach www.

Pokolenie Y – dobrzy czy źli pracownicy? - zaproszenie na konferencję 3.04.2019

21.03.19

W imieniu Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej pracowników pokolenia Y, która odbędzie się w dniu 3 kwietnia (środa) 2019 r. w Business Link Green2Day przy ulicy Szczytnickiej 11.

Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej - bezpłatne szkolenie 17-18 stycznia

10.01.19

Wrocławskie Centrum Transferu Technologii zaprasza do udziału w bardzo interesującym szkoleniu pt. "Zarządzanie ryzykiem walutowym w kontraktach handlowych z firmami z Unii Europejskiej”. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się dlaczego zabezpieczenie przed ryzykiem walutowym jest kluczowe w działalności eksportowej, jak skutecznie poradzić sobie z tym problemem - bez narażania się na niepotrzebne spekulacje oraz jakie strategie i metody w tym celu wybrać.