Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Letnie półkolonie w Hasta La Vista

16.06.20

Hasta la vista zaprasza na letnią edycję SPORTOWYCH PÓŁKOLONII. W ofercie 8 turnusów, które odbędą się od 6 lipca do 28 sierpnia 2020 r. Cena za turnus: 549 zł/osobę. Cena za 1 dzień: 119 zł/ osobę. W ramach opłaty m.in.: opieka wykwalifikowanych wychowawców od godz. 8:00-17:00, treningi z doświadczonymi trenerami, całodniowy catering (drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek), ubezpieczenie NNW.

Pełna oferta: http://hastalavista.pl/juniorzy/wydarzenia-dla-dzieci/polkolonie/#letnie-polkolonie-sportowe-2020

Zapisz dziecko już dziś za pomocą formularza dostępnego na stronie:

http://hastalavista.pl/juniorzy/wydarzenia-dla-dzieci/polkolonie/#formularz-zgloszeniowy

 

więcej

Są oferty na dokończenie ciągu Fabryczna - Otyńska

29.05.20

Po otwarciu ofert w najnowszym przetargu na dokończenie przebudowy ciągu ulic Fabrycznej i Otyńskiej okazało się, że tylko jeden z trzech oferentów zaproponował cenę mieszcząca się w budżecie Zamawiającego. Gmina Wrocław zamierza wyłożyć na inwestycję 500 00,00 zł brutto, MPWiK 422 505,00 zł brutto, wspomniana oferta opiewa na 907 740,00 zł brutto. Na odcinku o którym mowa zaplanowana jest m.in. budowa nawierzchni jezdni, chodnika, ciągu pieszo-rowerowego, oświetlenia drogowego, odwodnienia drogowego, budowa sieci wodociągowej, wycinka i nasadzenia zieleni, wdrożenie organizacji ruchu. W ramach zadania będzie projektowana także przebudowa w zakresie MPWiK ul. Traktatowej. Termin zakończenia prac określony jest na koniec kwietnia 2021 r.

więcej

Centrum BHP WPP: dary dla medyków raz jeszcze

08.05.20

Centrum BHP WPP po raz kolejny przekazało dary dla służby zdrowia. Tym razem, w maju, certyfikowane półmaski FFP2, płyny do dezynfekcji rąk i skóry oraz maseczki jednorazowe trafiły do czterech dolnośląskich szpitali: Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu, Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu, Wojewódzkiego Szpitala Specjalistyczny w Legnicy oraz Specjalistycznego Szpitala im. dr A. Sokołowskiego w Wałbrzychu. Dziękujemy!

 

więcej

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy - wsparcie dla przedsiębiorców

23.04.20

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy to najnowszy system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku, przygotowany przez samorząd województwa dolnośląskiego. Pakiet ma złagodzić ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2. Celem jest dotarcie do dolnośląskich przedsiębiorców z ofertą działań osłonowych pozwalających na zachowanie miejsc pracy i wsparcie funkcjonowania ich firm. Suma wsparcia przekroczy miliard złotych.

więcej

Odpowiedzialny biznes: dobre praktyki Dozamelu

20.04.20

Po raz kolejny Dozamel został ujęty w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, czyli największym w Polsce przeglądzie CSR, z rekordową liczbą działań odpowiedzialnego biznesu. W edycji za 2019 rok znalazło się 1696 praktyk zgłoszonych przez 214 firm. Raport przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu, dokument został ogłoszony 16 kwietnia 2020 r.

więcej

Budowa TAT: zmiana organizacji ruchu

16.04.20

W związku z planowanymi pracami na ul. Robotniczej w nocy z piątku (17 IV) na sobotę (18 IV) wyłączony z ruchu zostanie fragment ulicy Robotniczej od wjazdu na teren Wrocławskiego Parku Biznesu do ulicy Wagonowej. Wykonawca będzie prowadził tam prace związane z przebudową sieci podziemnych oraz budową 160 metrowego wiaduktu nad torami kolejowymi, którym przejadą tramwaje i autobusy w ramach TAT.

Kierowcy pojadą objazdem od ulicy Strzegomskiej ulicami: nowym łącznikiem ul. Strzegomskiej i Otyńskiej (tzw. Nowobabimojską) i Fabryczną do Wagonowej (mapka). Takim samym objazdem pojadą autobusy komunikacji miejskiej (mapka). Prace planowane są na tym odcinku do końca wakacji.

więcej

Urząd Marszałkowski apeluje o wsparcie dla podmiotów leczniczych

08.04.20

Urząd Marszałkowski zwraca się do podmiotów gospodarczych z prośbą o wsparcie finansowe działań związanych z walką z koronawirusem. Działania te obecnie są ukierunkowanie na zwiększenie diagnostyki zakażeń poprzez uruchomienie  dodatkowych laboratoriów – przy Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu i szpitalach wojewódzkich oraz na zakup środków ochrony indywidulanej.

Urząd Marszałkowski prosi także o bezpośrednią pomoc w formie darowizn dla podmiotów leczniczych, znajdujących się na liście NFZ, która jest dostępna na stronie  www.nfz.gov.pl/dolnoslaski  - Wykaz podmiotów udzielających świadczeń w związku z przeciwdziałaniem covid-19. Warto pamiętać, że darczyńcy będą mogli odliczyć od podstawy opodatkowania 200% lub 150% kwoty darowizny przekazanej na rzecz tych podmiotów (na mocy Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).

więcej

Ankieta MPK Wrocław

06.04.20

Szanowni Państwo,

MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu przekazuje za naszym pośrednictwem prośbę skierowaną do pracowników firm z terenu Wrocławskiego Parku Przemysłowego, dojeżdżających do pracy komunikacją miejską, o podzielenie się swoimi uwagami i oczekiwaniami dotyczącymi organizacji transportu miejskiego w rejonie WPP.

W związku z tym prosimy o wypełnienie i dalszą dystrybucję wśród pracowników Państwa firmy poniższego krótkiego kwestionariusza.

Na odpowiedzi czekamy do 7 kwietnia (wtorek) do godz. 14:00.

Adres do wysyłki: wpp@wpp.wroc.pl

więcej
1 2 3 4 5 6
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto