Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku - serwis informacyjny

 

Dla wielbicieli squasha i sportowych emocji na światowym poziomie: Mistrzostwa Świata Masters w Squashu, Wrocław 21-27 sierpnia, Centrum Sportowe Hasta la Vista

17.08.22

BETARD WSF WORLD MASTERS INDIVIDUAL CHAMPIONSHIPS 2022

 

W dniach 21-27 sierpnia 2022 Centrum Sportowe Hasta La Vista https://hastalavista.pl/ będzie gospodarzem Mistrzostw Świata Masters w Squasha. Na kortach wrocławskiego obiektu zagra 674 zawodników z całego świata. Wśród nich w szranki staną aktualni czynni gracze, jak również legendy światowego squasha.

więcej

Dzień Otwarty na Eigerze – sobota 30 lipca, godz. 11-14

22.07.22

Ściana wspinaczkowa Eiger, mieszcząca się na terenie DOZAMEL w hali A3 zaprasza na Dzień Otwarty.

więcej

Logistyka ostatniej mili - DOZAMEL dla Grupy Azoty ZAK

18.02.22

W czwartek 17 lutego DOZAMEL odebrał pierwszy transport kolejowy z Grupy Azoty ZAK S.A. z Kędzierzyna Koźla – zestaw wagonów zawierających nawozy w bigbagach. To pierwszy taki transport w ramach usługi tzw. logistyki ostatniej mili, jaką rozwija Spółka w ramach swojego Centrum Transportu.

więcej

Nowy lokator high-tech w WPP

30.08.21

Do WPP wprowadzi się nowy lokator z sektora zawansowanych technologii (high-tech industry). Mowa o firmie Techtra, która otworzy u nas swoje centrum rozwojowe.

więcej

Konkurs: ZUS dofinansuje działania poprawiające BHP

06.06.21

Do końca czerwca 2021 r. można składać wnioski o dofinansowanie przez ZUS działań poprawiających bezpieczeństwo i higienę pracy, zmniejszających zagrożenie wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi oraz redukujących niekorzystne oddziaływanie czynników ryzyka. Kwota dofinansowania zależy od wielkości przedsiębiorstwa – mikrofirmy mogą otrzymać dofinasowanie w wysokości do 140 tys. zł, duże firmy do 500 tys. zł. Przedmiotem dofinansowania są działania inwestycyjne oraz doradcze.

więcej

Pierwsza na świecie fabryka ogniw słonecznych na bazie perowskitu otwarta

31.05.21

21 maja 2021 r. na obszarze PAFAWAG Wrocławskiego Parku Przemysłowego firma Saule Technologies uruchomiła pierwszą w historii linię produkcyjną drukowanych, ultracienkich i elastycznych ogniw słonecznych na bazie perowskitu. Fabryka perowskitów Saule Technologies zajmuje powierzchnię ok. 5 tys. m², mieści się hali Nowa 7. Obecnie znajduje się tu pierwsza linia produkcyjna, która jest przeniesieniem całości procesów laboratoryjnych z ich jednoczesnym zautomatyzowaniem. Są tu wytwarzane fotowoltaiczne moduły perowskitowe do zastosowań w urządzeniach IoT. Równolegle trwają już prace nad projektem wysoko wydajnej linii przemysłowej, o wydajności do 100 MW.

więcej

Dozamel w gronie firm odpowiedzialnych społecznie

21.05.21

DOZAMEL już po raz siódmy znalazł się w gronie ponad dwustu firm odpowiedzialnych społecznie. Firmy te zaprezentowane zostały  w 19. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”. DOZAMEL zgłosił do tegorocznej edycji Raportu dwie dobre praktyki: 1 nową i 1 długoletnią, zrealizowane w ubiegłym roku w ramach wdrożonej strategii CSR na lata 2018-2022.

więcej

HASTA LA VISTA zaprasza na letnie półkolonie

21.05.21

HASTA LA VISTA zaprasza dzieci i młodzież na Letnie Półkolonie Sportowe 2021 we Wrocławiu. Zaplanowano 9 turnusów pięciodniowych, jest także możliwość uczestnictwa w wybranym dniu do wyboru.

więcej
1 2 3 4 5 6
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto