Dni Otwarte WPP - 19 - 20 czerwca 2013 r.

06.06.13

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Otwartych we Wrocławskim Parku Przemysłowym.

Wejdź i zobacz co się dzieje za bramą Parku...

Wizyta w Google Wrocław- zapraszamy do wzięcia udziału - 18 czerwca 2013 r. -

06.06.13

Zapraszamy studentów i doktorantów do udziału w bezpłatnej wizycie studyjnej w firmie Google we Wrocławiu.  Liczba uczestników ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wizyta zorganizowana w ramach projektu SPINqbator ZDolnego Śląska.

Dlaczego tak rzadko pojawiają się "jabłka", czyli czy można powtórzyć sukces Apple?- zapraszamy na wykład - 17.06.2013 r.

06.06.13

Zapraszamy studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w wykładzie organizowanym w ramach projektu SPINqbator ZDolnego Śląska.

DEBATA SAMORZĄDÓW - WŁADZA vs. BIZNES- IV Debata Biznesu Dolnośląskiego- zapraszamy do Centrum Konferencyjnego WPP- 20 czerwca 2013 r.

03.06.13

Redakcja dwujęzycznego kwartalnika Biznes Dolnośląski| Lower Silesia Business  zaprasza do udziału w wydarzeniu IV Debata Biznesu Dolnośląskiego. Tym razem będzie to Debata Samorządów- Władza vs. Biznes

CSRday, czyli jak etycznie prowadzić biznes- zapraszamy do udziału w konferencji- 4 czerwca 2013 r.

20.05.13

Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza Państwa na spotkanie Klubu Skutecznego HR-u organizowanego wspólnie z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Wrocławskim Parkiem Przemysłowym.

Komercjalizacja wiedzy szansą na poprawę jakości życia- zaproszenie do udziału w konferencji - 22 maja 2013 r.

16.05.13

Zespół projektu „Twoja wiedza. Twoja firma. Zarzuć sieci współpracy” serdecznie zaprasza Państwa na konferencję podsumowującą cykl seminariów.

Skuteczna komercjalizacja, czyli dlaczego dobry pomysł umiera?- zaproszenie na warsztaty- 10 maja 2013 r.

08.05.13

Jesteś studentem? Doktorantem? Pracownikiem naukowym? Pracujesz w sektorze MŚP lub prowadzisz własną firmę? Masz pomysł? A może właśnie go szukasz? Chcesz rozpocząć współpracę z biznesem lub nauką? Brakuje Ci doświadczenia? Szukasz kontaktów? PRZYJDŹ !!!