DO IT GLOBAL. Globalizacja - wyzwania dla uczelni i biznesu. Politechnika Wrocławska zaprasza na spotkanie i debatę 5 czerwca

29.05.14

Politechnika Wrocławska i Wrocław Ponts MBA mają zaszczyt zaprosić na spotkanie i debatę pt. „DO IT GLOBAL. Globalizacja – wyzwania dla uczelni i biznesu”

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2014 r. w godzinach 11.00 – 15.00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Wrocławskiej przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27

Nowe media - sukces czy porażka współczesnego marketingu? - otwarte spotkanie w ramach Klubu MBA Wrocław

27.05.14

W imieniu Stowarzyszenia „Klub MBA Wrocław”  serdecznie zapraszamy w dniu 29.05.2014 (czwartek) o godz. 18:00  do Centrum Konferencyjnego WPP Wrocław, ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce rynku reklamy, wykorzystującym najnowsze technologie informacyjne pt.: ,,Nowe media - sukces czy porażka współczesnego marketingu?"

Ostatnie warsztaty sieciujące Dolnośląskiej Sieci Wzornictwa Przemysłowego w czerwcu w Krzywym Kominie!

26.05.14

Dolnośląska Sieć Wzornictwa Przemysłowego zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw oraz projektantów (przedstawicieli nauki oraz praktyków) z regionu na bezpłatne warsztaty z zakresu współpracy w procesie rozwoju produktu wzorniczego oraz funkcjonowania zespołu projektowego. Są to ostatnie warsztaty realizowane w ramach projektu.

Zaproszenie na seminarium pt. Bezpieczeństwo w spawalnictwie - 12.06.2014

20.05.14

Air Products wraz z Dozamel Sp. z o.o. – Zarządcą Wrocławskiego Parku Przemysłowego serdecznie zapraszają na seminarium „Bezpieczeństwo w spawalnictwie”, które odbędzie się 12 czerwca 2014 w Centrum Konferencyjnym WPP. W trakcie seminarium zaprezentowane zostaną wykłady dotyczące emisji dymów spawalniczych i oczyszczania powietrza, bezpiecznego stosowania gazów osłonowych, środków ochrony osobistej dla spawaczy. Wykładowcami są: Instytut Spawalnictwa, specjaliści z Air Products, Centrum BHP Wrocławskiego Parku Przemysłowego oraz Roboprojektu

PARP zaprasza MSP do udziału w bezpłatnej usłudze szkoleniowo doradczej z zakresu zarządzania kompetencjami

14.05.14

Przedsiębiorstwa z sektora MSP stosunkowo rzadko w sposób strategiczny i długofalowy zarządzają swoim kapitałem ludzkim, przez co nie korzystają z szeregu korzyści, które wynikają z zarządzania opartego na kompetencjach. Celem usługi jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw we wdrażaniu systemu zarządzania przez kompetencje, z wykorzystaniem modeli kompetencji przedsiębiorstwa, Planów Rozwoju Kompetencji oraz zwiększenie kompetencji pracowników tych przedsiębiorstw. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prezentujemy projekt: "Zielona Polska" - bezpłatne szkolenia dla MŚP z zakresu optymalizacji zużycia energii w firmie

09.05.14

Firmy z sektora MSP, zainteresowane optymalizacją zużycia energii, finansowaniem rozwiązań ekologicznych i budowaniem EKO marki, mają szansę na udział w bezpłatnych szkoleniach realizowanych przez ETL Finance Sp. z o.o. w ramach projektu „Zielona Polska”.

Projekt „Ekoinnowacje drogą do efektywności energetycznej przedsiębiorstw

16.04.14

Projekt jest realizowany przez Speedup Iqbator Sp. z o.o. w partnerstwie z Europejskim Centrum Doradztwa Finansowego – Mariusz Kłobucki, INEL – Lech Detmer oraz Gramwzielone.pl Sp. z o.o. na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałania 2.1.1 Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach i jest współfinansowany przez Unię Europejskiego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej 200 polskich MŚP poprzez zmniejszenie przez nie zużycia energii.

Budowanie doskonałości w zarządzaniu projektami w oparciu o IPMA Project Excellence Model

15.04.14

Stowarzyszenie „Klub MBA Wrocław” serdecznie zaprasza 24.04.2014 (czwartek) o godz.18.00 do Centrum Konferencyjnego WPP Wrocław, ul. Fabryczna 10 na otwarte spotkanie merytoryczne poświęcone tematyce zarządzania projektami. Gościem specjalnym spotkania i Prelegentem będzie Pan Grzegorz Szałajko