30 maja - VI Wielka Akcja Krwiodawca WPP. Przyjdź! Twoja krew ratuje życie

09.04.14

Pobierz plakat i poinformuj wszystkich o zbliżającej się VI Wielkiej Akcji Krwiodawczej WPP.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej ogłasza konkurs dla startupów!

08.04.14

Trwa V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczości Akademickiej, organizowanego przez Inkubator Politechniki Wrocławskiej. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą akademickim i z sukcesem działasz na rynku, oferując innowacyjne produkty lub usługi, stosujesz nowoczesne metody organizacji pracy – to coś dla Ciebie!

Szkolenia z 20% rabatem – oferta specjalna OTREKU dla firm z obszaru WPP

31.03.14

Firma szkoleniowo-doradcza „OTREK” Europejskie Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o., działająca przy Fabrycznej 10 (w budynku Centrum Konferencyjnego WPP), przygotowała specjalną zniżkę na szkolenia dla firm z terenu naszego Parku.

Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza na konferencję „Superwoman na rynku pracy”

14.03.14

Dnia 19.03.2014r. (środa) w godz.9.00 - 16.00 serdecznie zapraszamy na konferencję "Superwoman na rynku pracy", organizowaną w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 22.

Bezpłatny audyt innowacyjności w Twoim przedsiębiorstwie

21.02.14

Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM pragną zaoferować Państwu usługę audytu poziomu kreatywności i absorpcji innowacji w Państwa przedsiębiorstwie. Projekt skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dni Kuchni Ukraińskiej w restauracji Dozamel

11.02.14

Szanowni Państwo, restauracja Dozamel zaprasza na Dni Kuchni Ukraińskiej, które potrwają od 11 do 14 lutego 2014 r.

XV Strzelanie o Puklerz Św.Sebastiana

23.01.14

Bractwo Kurkowe Miasta Wrocławia, działalność którego wspiera Dozamel, informuje o rozpoczęciu XV Strzelania o Puklerz Św. Sebastiana. Zawody odbędą się d dniach 25 i 26 stycznia 2014 r. w odnowionych obiektach strzelnicy Stadionu Olimpijskiego.

Akademia WPP - Dzień Otwarty w Air Products European Welding Centre - 5 lutego 2014

17.01.14

Air Products wraz z Dozamel Sp. z o.o. – Zarządcą Wrocławskiego Parku Przemysłowego serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty w Air Products European Welding Centre w ramach cyklu Akademia WPP.