„Polska 2020 – inteligentny rozwój, innowacyjna gospodarka. Współpraca uczelni, parków technologicznych i przemysłowych”- zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej konferencji- 28 listopada 2012 r

21.11.12

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na ogólnopolską konferencję organizowaną przez Wrocławski Park Przemysłowy (WPP) oraz Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych (SKFPPiPT).

Dozamel buduje halę - kolejna inwestycja na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego

29.10.12

Z każdym dniem przed budynkiem C3 na terenie Dozamel można obserwować postępy w budowie nowej hali. Zastanawiacie się Państwo, co to za budynek i czemu będzie służył? Pan Leszek Inglot, kierownik zespołu nadzoru wykonawstwa i rozliczeń inwestycji i remontów w spółce Dozamel, odpowiada na nasze pytania o szczegóły budowy.

„Da się — sieci społeczne skutecznym narzędziem wspierania współpracy B+R”- zaproszenie na konferencję podsumowującą projekt : „Network Sunrise – Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu” - 10 października 2012

05.10.12

Realizatorzy projektu „Twoja Wiedza. Twoja Firma. Zarzuć sieci współpracy” oraz projektu „Network Sunrise – Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu” zapraszają pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych uczelni oraz przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw do udziału wKonferencji podsumowującej projekt „Network Sunrise – Dolnośląska Sieć Współpracy Nauki i Biznesu” w ramach której odbędą się prelekcje pt. „Nauka i biznes- determinanty skutecznej współpracy”. Tytuł konferencji to:

Ostatni raz pieniądze z Unii dla sektora MŚP na zamknięte projekty szkoleniowo-doradcze (POKL 2.1.1)
Wyższa Szkoła Handlowa poszukuje partnerów do projektu

28.09.12

DOZAMEL Sp. z o.o jako podmiot zarządzający Wrocławskim Parkiem Przemysłowym  zaprasza do wzięcia udziału w przedsięwzięciu planowanym przez Wyższą Szkołę Handlową - projekcie doradczo-szkoleniowym, dedykowanym  przedsiębiorstwom  zlokalizowanych we Wrocławskim Parku Przemysłowym. Projekt realizowany jest w ramach komponentu krajowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – działanie 2.1.1 pt. „HeRosi Organizacji”.

„Współpraca handlowa z Chinami – szansa w dobie kryzysu”- zaproszenie do udziału w konferencji, 18 października 2012

20.09.12

W imieniu firmy Golden Dragon mamy przyjemność zaprosić Państwa na szkolenie-konferencje: „Współpraca handlowa z Chinami – szansa w dobie kryzysu.”

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy praktycznej związanej z szeroką pojętą wymianą handlową z Chinami. Nowatorskim podejściem jest to, że szkolenie nie będzie poświęcone tylko zagadnieniom związanym z importem, ale również przekażemy informacje firmom, które chciałyby sprzedawać swoje produkty i usługi na terenie Chińskiej Republiki Ludowej.

Leszek Inglot z Dozamelu najlepszym strzelcem XXXI Mistrzostw Strzeleckich Dziennikarzy.

13.09.12

W ubiegły piątek, 7 września, na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław przy ul. Świątnickiej we Wrocławiu, rozegrane zostały XXXI mistrzostwa dziennikarzy w strzelaniu, organizowane przez Stowarzyszenie Dziennikarzy RP Dolny Śląsk. Dozamel już po raz drugi sponsorował to wydarzenie i jednocześnie czynnie w nim uczestniczył, wystawiając dwa zespoły: drużynę Dozamelu i drużynę Wrocławskiego Parku Przemysłowego.

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy miejsca piąte (Dozamel) i szóste (WPP). Za to w klasyfikacji indywidualnej pokonaliśmy wszystkich! A dokonał tego reprezentujący Dozamel Pan Leszek Inglot z Zakładu Infrastruktury, który zdobył rekordową ilość 174 punktów.

Oszczędność energetyczna w budynkach- zapraszamy do udziału w Forum i Misji Gospodarczej w Dreźnie - 10 października 2012

12.09.12

Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu we współpracy z Ministerstwem Gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej i Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza do udziału w IX Polsko-Saksońskim Forum Gospodarczym. Tematem przewodnim spotkania jest " Oszczędność energetyczna w budynkach".

Zbuduj swoją markę osobistą – nieodpłatne wykłady i warsztaty

22.08.12

Chcesz się dowiedzieć jak współpracować z headhunterem, zostać władcą emocji i wirtuozem sprzedaży oraz zbudować silną markę na rynku pracy? Przyjdź na „Spotkanie z praktykami studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu”.