Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Więcej niż przemysł - 170 lat historii pewnego Parku

04.11.11

Wystawa plenerowa fotografii historycznych i współczesnych: „Wrocławski Park Przemysłowy. Ludzie. Przemysł. Architektura.”Dozamel Sp. z o.o., świadcząca usługi przemysłowe oraz zarządzająca Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, wraz z partnerami z terenu Parku - spółkami Archimedes SA i Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., przygotowały plenerową wystawę fotografii poświęconej losom przedsiębiorczości na obszarze dzisiejszego WPP.

 

Składa się ona z 30 wielkoformatowych plansz, prezentujących historyczne i współczesne zdjęcia, opatrzone zwięzłymi opisami i sentencjami poświęconymi pracy, wspólnemu działaniu i sukcesowi.

 

Wystawę można oglądać w dniach 4 - 20 listopada we wrocławskim rynku (pierzeja północna, w pobliżu EMPiKu), a następnie między 24 a 26 listopada na dziedzińcu pałacowym w Krzyżowej, gdzie będzie towarzyszyła obradom XIII Dolnośląskiego Forum Politycznego i Gospodarczego.

 

Więcej informacji: http://www.wpp.wroc.pl/pl/wiecej_niz_przemysl_-_170_lat_historii_pewnego_parku_-br-_-br-wystawa_plenerowa_fotografii_historycznych_i_wspolczesnych-_„wroclawski_park_przemyslowy__ludzie__przemysl__architektura_”/734


znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto