Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Zapraszamy na wrześniowy ROADSHOW EJENDALS SAFETY ACADEMY!

19.08.19

Centrum BHP WPP Dozamel sp. z o.o. oraz Ejendals AB zapraszają na wydarzenie „Your safety in your hands”, odbywające się w ramach „Ejendals Safety Academy on Tour 2019″.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z doświadczeniami w zakresie skutecznego doboru środków ochrony indywidualnej, przetestować nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony rąk i stóp, przedyskutować i wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące tematyki ochrony kończyn oraz zapoznać się z koncepcją bezpieczeństwa firmy Ejendals.We wrześniu 2019 r. Ejendals po raz pierwszy pojawi się na ROADSHOW EJENDALS SAFETY ACADEMY w Polsce, zatrzymując się u wybranych klientów. Będzie to doskonała okazja do spotkania i porozmawiania na temat bezpieczeństwa pracowników na stanowiskach pracy, ochrony rąk i stóp, zdrowia i komfortu oraz analizy kosztów w szerszym wymiarze z uwzględnieniem profilaktyki zdrowotnej. Ze względu na szczególny charakter tego wydarzenia, organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek.

Ejendals zaprezentuje swój autorski program zatytułowany „Koncept bezpieczeństwa Ejendals”, który ma na celu przede wszystkim zmniejszenie liczby wypadków i urazów w miejscu pracy, minimalizację skutków szkód dla zdrowia, zmniejszenie absencji w pracy, a tym samym zmniejszenie długoterminowych kosztów ponoszonych przez pracodawców.

Główną częścią poszczególnych przystanków na roadshow będzie profesjonalne seminarium, na którym zaprezentowane zostaną indywidualne rozwiązania Ejendals w zakresie ochrony dłoni i stóp, a także ogólne podejście do bezpieczeństwa w postaci koncepcji bezpieczeństwa Ejendals. Wszystkim będzie towarzyszyć poczęstunek w postaci szwedzkich specjałów.

Na uczestników wydarzenia czekać będą stacje testowe:

  • manualność i znaczenie dobrej zręczności w ochronie rąk – to jak czujesz ma znaczenie;
  • ochrona przed przecięciem – zobacz, jak chronić swoje dłonie przed skaleczeniem;
  • ochrona antywibracyjna – dobrze wiedzieć, jak działa wibracja;
  • ochrona przed olejami i chłodziwami;
  • skanowanie FSS;
  • jak ważna jest amortyzacja w obuwiu – test Poron XRD.

 

Data: 06.09.2019r. od godziny 11:00 do 14:00

Miejsce: parking przy Centrum Konferencyjnym WPP

 

Zapisy: https://www.centrumbhpwpp.eu/ejendals-safety-academy-on-tour-2019-dozamel-wroclawski-park-przemyslowy-06-09-2019/?fbclid=IwAR1TucpuiLjcw-5AJnjJQlsF9cOer2w5cPHUfcZEgn_DNwLqtBPd73ubP5U


komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto