Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Zostań Uczestnikiem WPP

08.03.11

We Wrocławskim Parku Przemysłowym, rozciągającym się na obszarze 163 ha, położonym niemal w samym w centrum Wrocławia, działa ponad 250 firm i podmiotów gospodarczych, reprezentujących około 60 branż.
Obszar ten jest we władaniu blisko 70 właścicieli.
Na mocy umowy o utworzeniu WPP z 14 marca 2005 r. podmiotem zarządzającym Parkiem został ustanowiony DOZAMEL Sp. z o.o.Zarządca WPP, dążąc do integracji środowiska gospodarczego w obrębie Parku, zaprasza firmy szczególnie zainteresowane i chcące aktywnie współdecydować o jego rozwoju, do współpracy w ramach Uczestnictwa w Parku.

 

 

Jak zostać Uczestnikiem WPP?

 

Uczestnikiem WPP może zostać każda osoba lub firma prowadząca działalność gospodarczą na obszarze Parku. Jedynym warunkiem jest wypełnienie Deklaracji Uczestnika WPP (do pobrania na dole strony) i dostarczenie jej do siedziby Zarządcy WPP – DOZAMEL Sp. z o.o., ul. Fabryczna 10.

Nowy Uczestnik zostaje wpisany do bazy zwanej Rejestrem Uczestników WPP i otrzymuje Certyfikat. Od tej chwili jest zarejestrowanym Uczestnikiem Parku.

 

deklaracja 

 

Jakie korzyści wiążą się z byciem zarejestrowanym Uczestnikiem WPP? 

 

Każdy wpisanyw Deklaracji z imienia i nazwiska reprezentant firmy - Uczestnika WPP staje się automatycznie członkiem Rady Parku oraz jest zapraszany do udziału w spotkaniach Rady Parku, które odbywają się, zgodnie z Regulaminem WPP, co najmniej dwa razy w roku (więcej informacji o Radzie Parku znajdziecie Państwo TUTAJ).
Bycie Uczestnikiem WPP nie wiąże się z żadnymi opłatami.
Daje natomiast przywilej bezpłatnego korzystania z szeregu propozycji przygotowanych specjalnie dla Uczestników Parku przez Zarządcę – Spółkę DOZAMEL.
Takimi propozycjami – „integratorami środowiska WPP” są m.in.:

 

 

  • Akademia WPP 
  • uzyskanie dostępu (loginu i hasła) do dodatkowych zasobów serwisu parkowego www.wpp.wroc.pl dla członków Rady Parku (m.in. sprawozdań ze spotkań Rady Parku, dokumentów, zdjęć)
  • możliwość dodania wizytówki firmy w parkowym serwisie www, zawierającej m.in. opis oferty, logo, zdjęcia i formularz kontaktowy (po zalogowaniu w Strefie Uczestnika Parku)
  • dodawanie ofert, newsów z życia firmy oraz komentarzy do artykułów w parkowym serwisie www (po zalogowaniu w Strefie Uczestnika Parku)
  • możliwość ubiegania się o udostępnienie logo WPP do wykorzystania w materiałach handlowych i promocyjnych 
  • możliwość szybkiej aktualizacji danych w bazie – Rejestrze WPP

pliki do pobrania

deklaracja - pdf
deklaracja Uczestnika Parku
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto