Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

X Wielka Akcja Krwiodawcza: ponad 20 litrów krwi!

15.05.18

X Wielka Akcja Krwiodawcza WPP za nami. 11 maja, w Centrum Konferencyjnym WPP, udało się zebrać 20,25 litrów krwi! Wielkie podziękowania dla krwiodawców – tych, którzy oddali krew, i tych, którzy zgłosili swoją gotowość do donacji, lecz z różnych względów nie mogli oddać krwi.

Organizatorami Akcji byli: Dozamel, GE, Klub HDK PCK Dozamel-Dolmel, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

więcej

Ze spotkania Rady Parku. Czy POLBUS nas dowiezie?

10.05.18

Że brakuje miejsc parkingowych na terenie WPP – wiadomo. Że wielu pracowników z terenu WPP dojeżdża spoza Wrocławia – wiadomo. Że dojazd kilku tysięcy pracowników do naszego trójkąta przemysłowego robi się coraz bardziej problematyczny – też wiadomo. W jakimś stopniu problemom tym mogłoby zaradzić zorganizowany przewóz grup pracowników. Z taką propozycją – na razie bardzo wstępną – na kwietniowej Radzie Parku wystąpił Krzysztof Balawejder, prezes spółki POLBUS PKS.

więcej

Przetarg na łącznik Fabryczna - Otyńska

10.05.18

Jest decyzja o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID), jest przetarg! Wrocławskie Inwestycje ogłosiły następujący przetarg: "Budowa drogi łączącej WPT z WPP - Przebudowa ul. Fabrycznej i ul. Otyńskiej we Wrocławiu". Oferty można składać do 1 czerwca 2018, do godz. 11:30. Otwarcie ofert nastąpi 1 czerwca 2018 o godz. 12:00. 

Wszystkie szczegóły dotyczące przetragu: 

http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi/p_21_2018/index.html

więcej

Drużynowe Mistrzostwa Europy ETC 2018 w Hasta La Vista

07.05.18

Centrum Sportowe Hasta La Vista gościło najbardziej prestiżowe zawody w squashu na Starym Kontynencie – Drużynowe Mistrzostwa Europy ETC 2018. W ciągu imprezy rozegrano ponad 100 meczów na 10 kortach jednocześnie, z udziałem ponad 200 sportowców, w tym zawodników i zawodniczek z pierwszych dziesiątek rankingów PSA World Tour. Sportowe zmagania trwały od 2 maja do 5 maja.

więcej

Ze spotkania Rady Parku. Lada moment przetarg na łącznik Fabryczna - Otyńska

18.04.18

Spotkanie ostatniej Rady Wrocławskiego Parku Przemysłowego (16 kwietnia 2018) zdominował temat budowy łącznika Fabryczna – Otyńska. Po kilkunastu latach starań o tę inwestycję wreszcie udało się doprowadzić do jej realizacji. Jeszcze w kwietniu 2018 r. Wrocławskie Inwestycje ogłoszą przetarg na wykonawcę przedsięwzięcia. Otwarcie ofert może nastąpić w czerwcu br. (termin ten będzie uzależniony od ilości pytań i zainteresowania oferentów), we wrześniu zaś wyłonienie wykonawcy i podpisanie stosownej umowy. Czas przewidziany na realizację inwestycji ma wynieść 18 miesięcy, co oznacza, że finisz miałby nastąpić w 2020 roku.

więcej

Pamięć o pracownikach przymusowych z II wojny światowej

17.04.18

Przedstawiciele Klubu Ludzi ze Znakiem „P” zawsze w kwietniu odwiedzają miejsca upamiętniające pracowników przymusowych z okresu II wojny światowej.  17 kwietnia złożyli kwiaty i zapalili znicze w miejscach pamięci na obszarach Pafawag i Dolmel Wrocławskiego Parku Przemysłowego. To właśnie tu przymusowo pracowali Polacy oraz obywatele innych nacji na potrzeby niemieckiego przemysłu zbrojeniowego. Przywożono ich do ówczesnych niemieckich zakładów od 1940 roku. W 1944 roku na tym terenie powstała filia obozu koncentracyjnego Gross Rosen; więźniowie obozu mieli stanowić uzupełnienie siły roboczej.  

 

więcej

Władze Rady Parku na nową kadencję

17.04.18

16 kwietnia 2018, podczas spotkania Rady Wrocławskiego Parku Przemysłowego, wybrano władze Rady Parku na kolejną, trzyletnią kadencję. Uczestnicy WPP zaufaniem obdarzyli Rafała Komara, który ponownie będzie piastował funkcję Przewodniczącego Rady Parku oraz Ewę Hoyenski, również kontynuującą swoją aktywność na rzecz Uczestników WPP w roli Wiceprzewodniczącej Rady Parku.

Rafał Komar na co dzień jest prezesem Zarządu ABAS ENGINEERING Sp. z o.o., Ewa Hoyenski – właścicielem ERiC Ewa Hoyenski.

Rada Parku stanowi forum wymiany informacji i opinii oraz współpracy Uczestników Wrocławskiego Parku Przemysłowego z Podmiotem Zarządzającym, której celem jest wspieranie Podmiotu Zarządzającego w zakresie rozwoju i współużytkowania Parku.

więcej

Łącznik Fabryczna – Otyńska. Jest szansa na start prac jeszcze w 2018

09.02.18

Są kolejne kroki w sprawie budowy łącznika Otyńska – Fabryczna. Jak informuje Jacek Trybusz, prezes Probuild Sp. z o.o., który pilotuje temat ze strony zainteresowanych firm z terenu WPP, 4 grudnia 2017 r. złożony został wniosek z projektem budowlanym o wydanie zgody na przebudowę ulicy i infrastruktury, a w pierwszym tygodniu lutego br. Wrocławskie Inwestycje otrzymały do weryfikacji projekt wykonawczy i kosztorys inwestorski. Po pozytywnym zweryfikowaniu rozpocznie się przygotowywanie do ogłoszenia przetargu - co powinno nastąpić do końca marca, ewentualnie miesiąc później. Budżet miasta uchwalony na rok 2018 przewiduje już środki na wykonanie przebudowy, jest więc już niemal pewne, że do rozpoczęcia przebudowy dojdzie w tym roku - prawdopodobnie w III kwartale.

więcej
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto