Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

GEnerałowie z Pucharem Prezesa Dozamel na V Mistrzostwach Strzeleckich WPP

20.05.19

16 drużyn z terenu WPP zmierzyło się w Mistrzostwach Strzeleckich WPP z kbks i pistoletu o Puchar Prezesa Dozamel. Zawody odbyły się 17 maja na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. Tytuł Mistrza – i puchar - wywalczyli „GEnerałowie” z GE Power, zdobywając 494 pkt.

więcej

Fortaco. RapidSteel: stawiamy na elastyczne linie produkcyjne

11.04.19

-Standaryzacja – mimo że przynosi obniżkę kosztów - to pójście na łatwiznę. Naszym celem jest kastomizacja – deklaruje Rafał Sornek, szef Działu Technologii w Grupie Fortaco, koordynator projektu RapidSteel. Kastomizacja efektywna, oparta na wysoko elastycznych liniach produkcyjnych, zdolnych do przyjęcia produkcji szerokiej gamy komponentów. W tym kierunku zmierza realizowany przez Fortaco, przy wsparciu NCBiR, projekt „RapidSteel – opracowanie zintegrowanego łańcucha narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesu projektowania oraz robotyzacji produkcji wysoko obciążonych komponentów."

więcej

DOZAMEL po raz piąty w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie

02.04.19

 

DOZAMEL po raz piąty znalazł się w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie. Premiera 17. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki" odbyła się 28 marca w Warszawie. Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki" to największy w Polsce przegląd działań biznesu społecznie odpowiedzialnego w danym roku, wydawany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu począwszy od 2002 r.

 

 

więcej

ARP S.A. otworzyła we Wrocławiu pierwsze w Polsce Centrum Obsługi Przedsiębiorców.

25.03.19

Inauguracja pierwszego Centrum Obsługi Przedsiębiorców odbyła się w 23 marca 2019 w Dozamelu, spółce należącej do Grupy Kapitałowej ARP S.A. W uroczystości uczestniczył Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki. Centrum Obsługi Przedsiębiorców stanowi element programu wsparcia sektora małych i średnich przedsiębiorstw, realizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Oferta COP bazuje na trzech filarach: pożyczki, leasing przemysłowy, działania proeksportowe.

więcej

GE Power Wrocław: stojan generatora do elektrowni jądrowej w Kanadzie już w drodze

12.03.19

9 marca z wrocławskiej fabryki General Electric wyruszył do Kanady ponad 400 tonowy stojan generatora dla elektrowni jądrowej w Darlington, w kanadyjskiej prowincji Ontario. Transport potrwa ponad 70 dni i odbędzie się koleją, a następnie drogą morską. Nad produkcją stojana pracowało ponad 100 osób z wrocławskiego zakładu GE.

więcej

Fortaco: fachowców szkolimy sami

06.03.19

W odpowiedzi na problemy ze znalezieniem fachowców w zawodach technicznych, Fortaco realizuje autorski program przygotowania pracowników w pożądanych przez siebie profesjach. Szkolenia są dla kandydatów bezpłatne, a praca po pozytywnie zdanym egzaminie zagwarantowana.

więcej

Bliżej tramwaju na Nowy Dwór

25.02.19

Bliżej budowy trasy tramwajowo-autobusowej (TAT) łączącej Centrum z Nowym Dworem! Część prac będzie przebiegała w bardzo bliskim sąsiedztwie naszego Parku; wzdłuż WPP pojedziemy tramwajem. 18 lutego 2019 nastąpiło otwarcie złożonych w przetargu ofert. Wrocławskie Inwestycje opublikowały listę chętnych wykonawców, spełniających wymagania przetargu. 

więcej

Droga Fabryczna - Otyńska: umowa podpisana

14.02.19

Umowa na budowę drogi łączącej WPP z WPT podpisana! 14 lutego Wrocławskie Inwestycje oraz Skanska i Elektrotim, wykonawcy wyłonieni w drodze przetargu, podpisali umowę. Porozumienie dotyczy modernizacji drogi na odcinku Fabryczna - Otyńska, od ulicy Wagonowej aż do przejazdu kolejowego (wykonawcą tego zadania jest Skanska) oraz budowy kanalizacji deszczowej  w drodze 5KD, mającej służyć odwodnieniu przebudowanej ul Fabrycznej oraz w przyszłości modernizowanej trasy Strzegomskiej (wykonawca – Elektrotim). Przetarg obejmował jeszcze przebudowę odcinka Otyńska – Traktatowa, na tę cześć robót chętnych jednak nie było. Jak zapowiadają Inwestycje Wrocławskie, gmina wróci do tego tematu, zamykającego całościowo skomunikowanie WPP z WPT.

więcej
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto