Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Agencja Rozwoju Przemysłu zamierza przejąć od Skarbu Państwa spółkę Dozamel

09.07.18

Agencja Rozwoju Przemysłu złożyła 4 lipca 2018 wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, dotyczący przejęcia kontroli nad Dolnośląskimi Zakładami Usługowo-Produkcyjnymi Dozamel sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Więcej: https://uokik.gov.pl/koncentracje.php?news_id=14518

więcej

Będzie Wrocławski Rower Miejski przy WPP!

03.07.18

Wiosną 2019 staną w okolicach WPP stacje rowerowe Wrocławskiego Roweru Miejskiego. To efekt mobilizacji parkowiczów, którzy zgłaszali nowe lokalizacje dla stacji rowerowych w przeprowadzonych przez miasto wiosną br. konsultacjach. W sumie wrocławianie zaproponowali aż 13 tys. punktów z rekomendacjami do postawienia stacji rowerowych; tym bardziej cieszy, że przebiły się lokalizacje powiązane z WPP. Oto lokalizacje „naszych” stacji: ul. Fabryczna/WSB – 10 stojaków, skrzyżowanie ul. Wagonowa – Fabryczna – 10 stojaków, ul. Robotnicza – Fabryczna (okolica pętli tramwajowej) – 10 stojaków.

Raport po konsultacjach: 

https://www.wroclaw.pl/rozmawia/zmieniamy-wroclawski-rower-miejski-raport-po-konsultacjach

więcej

Łącznik Fabryczna – Otyńska. Są oferenci, ale…

03.07.18

28 czerwca 2018 nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na inwestycję umownie nazywaną „łącznik Fabryczna – Otyńska”. Do przetargu stanęło dwóch oferentów: Eurovia Polska S.A. oraz Budmimex S.A. Jednak wartość zaproponowanych ofert przekracza kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji… Szczegóły: http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi/pliki/p_21_2018/h/inf.pdf

Wszystkie informacje na temat przetargu: http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi/p_21_2018/index.html

więcej

Dozamel z pucharem Strzeleckim WPP

26.06.18

Na IV Mistrzostwach Strzeleckich Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa Dozamelu pierwsze miejsce zajęła ekipa z Dozamelu.

więcej

Pracodawcy z WPP wspierają kształcenie zawodowe

14.06.18

7 czerwca 2018 odbyło się 6. Spotkanie Pracodawców współpracujących z Zespołem Szkół nr 18 we Wrocławiu przy ul. Młodych Techników 58. W gronie pracodawców znaleźli się przedstawiciele Dozamelu, z terenu WPP współpracę ze Szkołą podejmują ponadto firmy Fortaco i Donako.

więcej

Dozamel na Mistrzostwach Strzeleckich Dziennikarzy

14.06.18

Dozamel, jako jeden ze sponsorów, brał udział w XXXVII Mistrzostwach Strzeleckich Dziennikarzy, będących jednocześnie IX Memoriałem redaktora Stanisława Łapety, które odbyły się 8 czerwca 2018 na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. W barwach Dozamelu wystąpili: Leszek Inglot, Paweł Hofman), Jerzy Głogowski, Karol Brodziak, Olga Nikodem oraz Krzysztof Kaniewski. Dwie osoby ze składu Dozamelu znalazły się w pierwszej dziesiątce. Leszek Inglot zajął 4 miejsce, a Paweł Hofman 8. Leszek Inglot był najlepszy w kategorii sponsorów - zdobył 171 punktów (zwycięzca Mistrzostw – 177), za co otrzymał puchar gen. bryg. Wojciecha Lewickiego, dowódcy 3 Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej.

Ponadto Dozamel, za wieloletnie zaangażowanie, został uhonorowany tytułem Złotego Sponsora Mistrzostw Strzeleckich Dziennikarzy.

więcej

Amerykański psycholog prof. Philip Zimbardo w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

28.05.18

Czy bohaterstwa można się nauczyć? Jak działa świadomość wpływu społecznych sił sytuacyjnych? Jak rozpoznawać biernego widza i kształtować bohaterskie działania? To pytania, które stawiali sobie psycholodzy, pedagodzy i specjaliści dziedzin pokrewnych - zainteresowani badaniami i kształtowaniem bohaterstwa.

 Instytut Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej zorganizował spotkanie z udziałem prof. dr hab. Agnieszki Wilczyńskiej oraz jej gościa specjalnego amerykańskiego psychologa prof. Philipa Zimbardo. Wydarzenie odbyło się na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Poświęcone było „Psychologicznym i edukacyjnym motywom w Projekcie Bohaterskiej Wyobraźni Profesora Philipa Zimbardo”.

więcej

Nasi na Biegu Firmowym 2018

24.05.18

W 11. edycji charytatywnej imprezy jaką jest Bieg Firmowy, nie zabrakło drużyn z terenu WPP. Swoje ekipy wystawiły DOZAMEL Fortaco Sp. z o.o., DeLaval Operations Sp. z o.o. oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa. W biegu startowały 5-osobowe drużyny, każdy zawodnik miał do pokonania dystans 5 km. Na starcie stawiło się 1376 zespołów.

więcej
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto