Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Dozamel z pucharem Strzeleckim WPP

26.06.18

Na IV Mistrzostwach Strzeleckich Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa Dozamelu pierwsze miejsce zajęła ekipa z Dozamelu.

więcej

Pracodawcy z WPP wspierają kształcenie zawodowe

14.06.18

7 czerwca 2018 odbyło się 6. Spotkanie Pracodawców współpracujących z Zespołem Szkół nr 18 we Wrocławiu przy ul. Młodych Techników 58. W gronie pracodawców znaleźli się przedstawiciele Dozamelu, z terenu WPP współpracę ze Szkołą podejmują ponadto firmy Fortaco i Donako.

więcej

Dozamel na Mistrzostwach Strzeleckich Dziennikarzy

14.06.18

Dozamel, jako jeden ze sponsorów, brał udział w XXXVII Mistrzostwach Strzeleckich Dziennikarzy, będących jednocześnie IX Memoriałem redaktora Stanisława Łapety, które odbyły się 8 czerwca 2018 na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. W barwach Dozamelu wystąpili: Leszek Inglot, Paweł Hofman), Jerzy Głogowski, Karol Brodziak, Olga Nikodem oraz Krzysztof Kaniewski. Dwie osoby ze składu Dozamelu znalazły się w pierwszej dziesiątce. Leszek Inglot zajął 4 miejsce, a Paweł Hofman 8. Leszek Inglot był najlepszy w kategorii sponsorów - zdobył 171 punktów (zwycięzca Mistrzostw – 177), za co otrzymał puchar gen. bryg. Wojciecha Lewickiego, dowódcy 3 Wrocławskiej Brygady Radiotechnicznej.

Ponadto Dozamel, za wieloletnie zaangażowanie, został uhonorowany tytułem Złotego Sponsora Mistrzostw Strzeleckich Dziennikarzy.

więcej

Amerykański psycholog prof. Philip Zimbardo w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

28.05.18

Czy bohaterstwa można się nauczyć? Jak działa świadomość wpływu społecznych sił sytuacyjnych? Jak rozpoznawać biernego widza i kształtować bohaterskie działania? To pytania, które stawiali sobie psycholodzy, pedagodzy i specjaliści dziedzin pokrewnych - zainteresowani badaniami i kształtowaniem bohaterstwa.

 Instytut Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej zorganizował spotkanie z udziałem prof. dr hab. Agnieszki Wilczyńskiej oraz jej gościa specjalnego amerykańskiego psychologa prof. Philipa Zimbardo. Wydarzenie odbyło się na Wydziale Nauk Pedagogicznych. Poświęcone było „Psychologicznym i edukacyjnym motywom w Projekcie Bohaterskiej Wyobraźni Profesora Philipa Zimbardo”.

więcej

Nasi na Biegu Firmowym 2018

24.05.18

W 11. edycji charytatywnej imprezy jaką jest Bieg Firmowy, nie zabrakło drużyn z terenu WPP. Swoje ekipy wystawiły DOZAMEL Fortaco Sp. z o.o., DeLaval Operations Sp. z o.o. oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa. W biegu startowały 5-osobowe drużyny, każdy zawodnik miał do pokonania dystans 5 km. Na starcie stawiło się 1376 zespołów.

więcej

X Wielka Akcja Krwiodawcza: ponad 20 litrów krwi!

15.05.18

X Wielka Akcja Krwiodawcza WPP za nami. 11 maja, w Centrum Konferencyjnym WPP, udało się zebrać 20,25 litrów krwi! Wielkie podziękowania dla krwiodawców – tych, którzy oddali krew, i tych, którzy zgłosili swoją gotowość do donacji, lecz z różnych względów nie mogli oddać krwi.

Organizatorami Akcji byli: Dozamel, GE, Klub HDK PCK Dozamel-Dolmel, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu.

więcej

Ze spotkania Rady Parku. Czy POLBUS nas dowiezie?

10.05.18

Że brakuje miejsc parkingowych na terenie WPP – wiadomo. Że wielu pracowników z terenu WPP dojeżdża spoza Wrocławia – wiadomo. Że dojazd kilku tysięcy pracowników do naszego trójkąta przemysłowego robi się coraz bardziej problematyczny – też wiadomo. W jakimś stopniu problemom tym mogłoby zaradzić zorganizowany przewóz grup pracowników. Z taką propozycją – na razie bardzo wstępną – na kwietniowej Radzie Parku wystąpił Krzysztof Balawejder, prezes spółki POLBUS PKS.

więcej

Przetarg na łącznik Fabryczna - Otyńska

10.05.18

Jest decyzja o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej (ZRID), jest przetarg! Wrocławskie Inwestycje ogłosiły następujący przetarg: "Budowa drogi łączącej WPT z WPP - Przebudowa ul. Fabrycznej i ul. Otyńskiej we Wrocławiu". Oferty można składać do 1 czerwca 2018, do godz. 11:30. Otwarcie ofert nastąpi 1 czerwca 2018 o godz. 12:00. 

Wszystkie szczegóły dotyczące przetragu: 

http://www.wi.wroc.pl/html/przetargi/p_21_2018/index.html

więcej
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto