Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Pamięć o stanie wojennym

12.12.18

W przededniu 37. rocznicy ogłoszenia stanu wojennego, przed tablicami na budynku przy Fabrycznej 10, upamiętniającymi Piotra Bednarza oraz opór pracowników Dolmelu i sąsiednich zakładów przeciwko represjom stanu wojennego, złożono kwiaty. Oprócz delegacji związkowych firm z terenu WPP obecny był m.in. zarząd Dozamelu. Uroczystość wpisana była w program wrocławskich obchodów 37. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego.

więcej

Forum Zawodowe 2018

12.12.18

Forum Zawodowe 2018, które odbyło się w Centrum Konferencyjnym WPP 21 listopada 2018 zgromadziło imponującą liczbę gości. Na debacie na temat wyzwań edukacji, zwłaszcza ukierunkowanej techniczne, zjawili się przedstawiciele środowisk nauki i biznesu, w tym doradcy zawodowi, dyrektorzy szkół, reprezentanci uczelni wyższych oraz pracodawców z terenu WPP.

więcej

Nowy przetarg na łącznik WPP - WPT

12.12.18

Jest ponowny przetarg na łącznik Fabryczna – Otyńska! Procedurę przetargową Wrocławskie Inwestycje ogłosiły 10 września 2018. Całość inwestycji podzielono na trzy etapy: I – realizacja robót budowalnych w oparciu o przygotowaną dokumentację projektową na odcinku Fabryczna - Otyńska, II – przygotowanie dokumentacji projektowej i realizacja robót budowalnych na odcinku Otyńska - Traktatowa oraz etap III (pierwszy przetarg – unieważniony - nie obejmował tego zakresu) - realizacja robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową dla budowy kanalizacji deszczowej w drodze KD5.

więcej

Filmowcy na Fabrycznej

12.12.18

16 - 18 sierpnia terenie Dozamelu gościła ekipa filmowa. W fabryce GE realizowano zdjęcia do programu telewizyjnego „Nietypowe Transporty”, pokazujące załadunek i wyjazd generatora specjalistycznym wagonem z hali fabrycznej do portu w Gdyni. Oprócz zdjęć na Fabrycznej, ekipa filmowała także transport generatora na fragmencie trasy z Wrocławia do Twardogóry oraz nocny odcinek z Somonino do Gdyni. Ostatnie dwa dni produkcyjne filmowcy towarzyszyli rozładunkowi generatora. Emisja odcinków pokazujących transport generatora emitowana była na Discovery Channel w drugiej połowie listopada 2018.

więcej

Dozamel na Wrocław Business Run 2018

 

W charytatywnej imprezie Wrocław Business Run 2018 wystartowały dwie drużyny z Dozamelu. Business Run to charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ma charakter sztafety, występuje w niej pięciu zawodników. 2 września miała miejsce czwarta wrocławska edycja Business Run. Jedna z dozamelowskich ekip ukończyła bieg na 59. miejscu, druga na 396. Sztafetę ukończyło 566 drużyn, reprezentujących 227 firm.

więcej

XI Wielka Akcja Krwiodawcza

 

Podczas XI Wielkiej Akcji Krwiodawczej we Wrocławskim Parku Przemysłowym (drugiej w tym roku) zebrano prawie 19 litrów krwi. 30 sierpnia do punktu poboru ulokowanego w Centrum Konferencyjnym WPP zgłosiło się 49 osób, z których do oddania krwi lekarz zakwalifikował 42. Wszystkim krwiodawcom bardzo dziękujemy! Organizatorami akcji byli DOZAMEL Sp. z o.o., GE Power Sp. z o.o., Polbus PKS Wrocław, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu oraz Klub HDK PCK Dolmel-Dozamel.

więcej

Łącznik Fabryczna - Otyńska: przetarg unieważniony

24.07.18

Wrocławskie Inwestycje podjęły decyzję w sprawie przetargu na budowę drogi łączącej Wrocławski Park Przemysłowy z Wrocławskim Parkiem Technologicznym, czyli popularnie nazywanej łącznikiem Fabryczna – Otyńska. Zakres robót objętych przetargiem podzielono na dwie części – pierwsza dotyczyła prac budowalnych na odcinku Fabryczna - Otyńska, druga - opracowania dokumentacji projektowej oraz realizacji prac na Otyńskiej w pobliżu przejazdu kolejowego. Wrocławskie Inwestycje sześciokrotnie przekładały termin składania ofert, ostatecznie wpłynęły dwie oferty: Eurovia Polska S.A. oraz Budimex S.A. 20 lipca 2018 Wrocławskie Inwestycje podały informację o unieważnieniu przetargu.

więcej

Paweł Kowalczewski o zmianie właściciela spółki Dozamel

12.07.18

Trwa proces zmierzający do zmiany właściciela spółki Dozamel.  Dotychczasowego właściciela, czyli Skarb Państwa ma zastąpić ...też Skarb Państwa, tyle że pod postacią Agencji Rozwoju Przemysłu, spółki Skarbu Państwa. Na początku lipca 2018 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o wniesieniu przez ARP do UOKiK wniosku dotyczącego tzw. koncentracji, która ma polegać na przejęciu przez ARP kontroli nad DZUP „Dozamel” Sp. z o.o. poprzez nabycie udziałów od Skarbu Państwa.

Komentarz prezesa spółki Dozamel, Pawła Kowalczewskiego: -O zamiarze przeprowadzenia zmian właścicielskich dotyczących spółki Dozamel dowiedzieliśmy się pod koniec kwietnia 2018. Istotą transakcji jest wymiana aktywów między Skarbem Państwa a Agencją Rozwoju Przemysłu; będąca pod nadzorem ARP spółka LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o., dostawca usług związanych z obsługą techniczną samolotów pasażerskich, ma przejść pod bezpośredni nadzór Skarbu Państwa, natomiast Skarb Państwa przekaże Agencji pięć spółek, nadzorowanych dziś przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Wśród tej piątki znalazł się Dozamel, obok: Bydgoskich Zakładów Przemysłu Gumowego „STOMIL” S.A., Centrum Produkcyjnego Pneumatyki „PREMA” S.A. w Kielcach, Zakładów Tekstylno-Konfekcyjnych "Teofilów" w Łodzi oraz firmy Inofama S.A. w Inowrocławiu.

więcej
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto