Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku - serwis informacyjny

 

Restauracja Fabryczna: dania na wynos

17.03.20

Restauracja Fabryczna działa, choć oferuje tylko dania na wynos. Zamówienia można składać w godz. 9:00 - 14:00. w oparciu o menu https://restauracja-fabryczna.pl/menu/ 

Zamówienia przyjmujmowane są:

tel.:  71 35 65 890
mail: restauracja@dozamel.pl

więcej

Fabryczna - Otyńska - Traktatowa: będzie dokończenie ciągu komunikacyjnego

17.03.20

W połowie marca 2020 r. Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na kolejny odcinek ulicy Otyńskiej (w systemie zaprojektuj i wybuduj). Pozwoli on wygodnie dojechać do przejazdu w pobliżu stacji kolejowej Wrocław Muchobór. Powstaną też chodniki i ciąg pieszo-rowerowy, wybudowane zostanie oświetlenie i sieci podziemne. W ramach zadania będzie projektowana przebudowa w zakresie MPWiK ul. Traktatowej.Tym samym po ealiacji tej inwestycji dokończony zostanie odcinek remontowanego ciągu Fabryczna - Otyńska aż do przejazdu kolejowego Wrocław Muchobór.

więcej

Dozamel na Kongresie Firm Rodzinnych

06.03.20

„Własność zobowiązuje” – pod takim hasłem w dniach 3-4 marca 2020r. odbył się III Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu, wydarzenie zorganizowane dzięki współpracy środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego z Dolnego Śląska.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. wraz z DOZAMEL Sp. z o.o. i firmą rodzinną PLASTMER Sp. z o.o. Sp. K., należącymi do Grupy ARP S.A., była partnerem sesji pt. „Przemysł Przyszłości” / „Przemysł 4.0 i finansowanie innowacji w firmach rodzinnych” w drugim dniu Kongresu.

więcej

Alstom wróci na Fabryczną?

17.02.20

Czy logo Alstom wróci na Fabryczną? Tym razem na Fabryczną 12, bo już nie w kontekście generatorów tylko pociągów. W połowie lutego 2020 r. Alstom i Bombardier podpisały wstępne porozumienie w sprawie zakupu przez Alstom taborowej części Bombardiera.

więcej

Nowa 7: powstał Academic Box

14.02.20

W lutym 2020 r. zainaugurowany został nowy projekt, w ramach którego na obszarze Pafawag, w hali produkcyjnej WPT Nowa 7, Wrocławski Park Technlogiczny stworzył Academic Box, czyli przestrzeń warsztatowo-koncepcyjną dedykowaną studentom działającym w kołach naukowych z wrocławskich uczelni wyższych. Jest to pilotażowy, unikatowy w skali kraju, program wspierający studenckie inicjatywy.

więcej

Bez przejazdu

05.02.20

Nie będzie przejazdu "na żądanie" przy stacji Wrocław Muchobór! Rzecznik PKP Polskie Linie Kolejowe SA zapowiada, że po modernizacji szlaban będzie opuszczany tylko na czas przejazdu pociągów.

więcej

Nowe władze Klubu HDK PCK Dozamel - Dolmel

03.02.20

Klub HDK PCK Dozamel – Dolmel ma nowe władze. W wyniku wyborów Prezesem Klubu został Jerzy Głogowski. Do Zarządu wybrano ponadto - na Wiceprezesa Jarosława Stachowicza, na Członków - Romana Krzyżanowskiego, Bogusława Krzysztofka i Jana Ślusarczyka. Delegatem na zjazd rejonowy PCK został Lesław Kosik.
Klub powstał 18 grudnia 1974 r.

więcej

Dozamel: postępy na budowie Wysokosprawnej Kogeneracji Gazowej

20.01.20

O postępach w budowie Wysokosprawnej Kogeneracji Gazowej Dozamelu w styczniu 2020 r. mówił Rafał Tęcza - Dyrektor Zakładu Realizacji Inwestycji.

Przypomnijmy: impulsem do realizacji przez Dozamel koncepcji „zielonej wyspy”, czyli kogeneracji, były rosnące w ostatnim czasie ceny energii elektrycznej. Układ wysokosprawnej kogeneracji pozwoli uzyskać poprawę efektywności energetycznej; z tej samej ilości energii pierwotnej, tj. gazu, wyprodukuje się znacznie więcej energii elektrycznej i ciepła; uzyskamy 1,6 MW energii elektrycznej i aż 1,7 MW energii cieplnej. Przy czym energia cieplna będzie produktem ubocznym, uzyskanym bez dodatkowego finansowania. Wysokosprawna kogeneracja gazowa będzie także przyjazna dla środowiska - przy jednoczesnym pozyskiwaniu ciepła i energii elektrycznej nie podwaja się emisja gazów cieplarnianych, gdyż pochodzi z tej samej ilości paliwa.

 

 

 

więcej
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto