Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

XIII Wielka Akcja Krwiodawcza WPP - zebraliśmy 13,5 litra krwi!

23.08.19

Podczas XIII Wielkiej Akcji Krwiodawczej WPP uzbieraliśmy 13,5 litra krwi! 23 sierpnia 2019 do mobilnego punktu pobrań, ulokowanego w Centrum Konferencyjnym WPP, zgłosiły się 42 osoby, 30 dokonało donacji. Dziękujemy!

Organizatorami akcji byli: Dozamel, GE, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Klub HDK PCK Dozamel-Dolmel.

więcej

Zapraszamy na wrześniowy ROADSHOW EJENDALS SAFETY ACADEMY!

19.08.19

Centrum BHP WPP Dozamel sp. z o.o. oraz Ejendals AB zapraszają na wydarzenie „Your safety in your hands”, odbywające się w ramach „Ejendals Safety Academy on Tour 2019″.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z doświadczeniami w zakresie skutecznego doboru środków ochrony indywidualnej, przetestować nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony rąk i stóp, przedyskutować i wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące tematyki ochrony kończyn oraz zapoznać się z koncepcją bezpieczeństwa firmy Ejendals.

więcej

Fair Play: nowa placówka żłobkowo-przedszkolna na terenie WPP

04.08.19

Na terenie WPP rusza nowa placówka opieki nad dziećmi: żłobek i przedszkole FAIR PLAY. Żłobek startuje od 5 sierpnia, przedszkole przyjmie maluchy w połowie sierpnia. Placówka wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców z okolicznych biurowców - czynna będzie w godzinach 7:00 - 18:00. Zlokalizowana jest na parterze najwyższego biurowca na terenie WPP, Carbon Tower przy ul. Fabrycznej 6. Rodzice, którzy zapiszą dzieci do placówki, mogą skorzystać z bezpłatnego tygodnia adaptacyjnego, podczas którego mogą zostawiać swoje pociechy tylko na dwie godziny dziennie.

więcej

Tramwaj pojedzie wzdłuż WPP!

30.07.19

Wrocławskie Inwestycje sukcesywnie podpisują umowy na budowę trasy autobusowo-tramwajowej (TAT) na Nowy Dwór. Trasa będzie przebiegać wzdłuż Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Umowy podpisywane są na kolejne zadania. 

więcej

Dozamel docenił optymalizator farmakoterapii

16.06.19

Projekt „Brainboost" - optymalizator farmakoterapii, program minimalizujący ilość interakcji lekowych w toku leczenia farmakologicznego, został doceniony nagrodą finansową w wysokości 2000 zł, ufundowaną przez Dozamel Sp. z o.o.

więcej

Bardo: z wizytą na Dzień Dziecka

10.06.19

Nasze firmy z terenu Dolmel od lat wspierają podopiecznych Domu Pomocy Społecznej Opolnica w Bardzie Śląskim. To wsparcie ma nie tylko wymiar finansowy; przedstawiciele przedsiębiorstw towarzyszą wychowankom placówki w ważnych dla nich wydarzeniach. Nie mogło ich zatem zabraknąć w Bardzie z okazji Dnia Dziecka. Podopiecznych placówki odwiedzili goście z Donako, Dozamelu i GE. Wśród przedstawicieli Donako nie mogło zabraknąć Leszka Kończaka, choć od lat już emerytowanego pracownika tej firmy, to jednak zawsze gotowego do odwiedzin przyjaciół z Barda, a każdej zimy obowiązkowo wcielającego się w rolę Świętego Mikołaja.

 

więcej

MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej

27.05.19

Czy wiesz, co to znaczy być Alpinistą Życia? A może chciałbyś poprawić efektywność swoich działań w obszarze zawodowym? O tym wszystkim podyskutujemy 12 czerwca na zajęciach otwartych studiów MBA. MBA Day rozpocznie się o 16.30 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31.

więcej

XII Wielka Akcja Krwiodawcza – ponad 19 litrów krwi!

27.05.19

Ponad 19 litrów krwi zebrano podczas XII Wielkiej Akcji Krwiodawczej w naszym Parku. Do donacji zgłosiło się 51 dawców, ostateczne lekarz zakwalifikował do oddania krwi 43 osoby. Każdy kto oddał krew, mógł tradycyjnie zjeść smaczny obiad w restauracji Dozamel. Akcja odbyła się 24 maja, w Centrum Konferencyjnym WPP. Kolejna okazja do oddania krwi na terenie WPP będzie już w sierpniu. Wszystkim krwiodawcom bardzo dziękujemy!

Organizatorami wydarzenia byli Dozamel, GE Power, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Klub HDK PCK Dozamel-Dolmel.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto