Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku - serwis informacyjny

 

Urząd Marszałkowski apeluje o wsparcie dla podmiotów leczniczych

08.04.20

Urząd Marszałkowski zwraca się do podmiotów gospodarczych z prośbą o wsparcie finansowe działań związanych z walką z koronawirusem. Działania te obecnie są ukierunkowanie na zwiększenie diagnostyki zakażeń poprzez uruchomienie  dodatkowych laboratoriów – przy Polskiej Akademii Nauk we Wrocławiu i szpitalach wojewódzkich oraz na zakup środków ochrony indywidulanej.

Urząd Marszałkowski prosi także o bezpośrednią pomoc w formie darowizn dla podmiotów leczniczych, znajdujących się na liście NFZ, która jest dostępna na stronie  www.nfz.gov.pl/dolnoslaski  - Wykaz podmiotów udzielających świadczeń w związku z przeciwdziałaniem covid-19. Warto pamiętać, że darczyńcy będą mogli odliczyć od podstawy opodatkowania 200% lub 150% kwoty darowizny przekazanej na rzecz tych podmiotów (na mocy Ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw).

więcej

Ankieta MPK Wrocław

06.04.20

Szanowni Państwo,

MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu przekazuje za naszym pośrednictwem prośbę skierowaną do pracowników firm z terenu Wrocławskiego Parku Przemysłowego, dojeżdżających do pracy komunikacją miejską, o podzielenie się swoimi uwagami i oczekiwaniami dotyczącymi organizacji transportu miejskiego w rejonie WPP.

W związku z tym prosimy o wypełnienie i dalszą dystrybucję wśród pracowników Państwa firmy poniższego krótkiego kwestionariusza.

Na odpowiedzi czekamy do 7 kwietnia (wtorek) do godz. 14:00.

Adres do wysyłki: wpp@wpp.wroc.pl

więcej

Fabryczna i Otyńska przejezdne!

04.04.20

Od 3 kwietnia 2020 r. kierowcy, rowerzyści i oczywiście piesi mogą korzystać z wyremontowanego i przebudowanej trasy Fabryczna – Otyńska. To droga, o którą od lat zabiegali przedsiębiorcy z terenu WPP, zwłaszcza z obszaru Pafawag. Zabiegali również finansowo – inwestycja została w części sfinansowana z własnych środków przedsiębiorców z tego terenu

więcej

Akcja #RatujBiznes

31.03.20

Biuro Rzecznika MŚP uruchomiło Akcję informacyjno-organizacyjną na rzecz wsparcia przedsiębiorców w czasach epidemii. Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców m.in. udostępnia listę kancelarii prawnych i podatkowych, które nieodpłatnie (pro publico bono) pomogą mikro, małym i średnim przedsiębiorcom przygotować i złożyć odpowiednie wnioski związane ze staraniami o pomoc.Szczególy: https://rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes/

więcej

WSB we Wrocławiu: drukarka 3D pracuje na rzecz służby zdrowia

27.03.20

Drukarka 3D z WSB pomaga w walce z epidemią. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu wypożyczyła ją Fundacji Odkrycie, która drukuje specjalne przyłbice ochronne dla służb medycznych ze szpitali w całym województwie.

 

więcej

Czasowe zamknięcie Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A.

19.03.20

Zamknięto Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A., mieszczące się przy ul. Fabrycznej 10, w obiekcie Centrum Konferencyjnego WPP.  Zamknięcie nosi charakter czasowy i jest spowodowane decyzjami władz państwowych w odniesieniu do zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, a także ogłoszeniem stanu epidemii oraz rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego. Pracownicy COP pracują zdalnie.  Wszelkich informacji i wyjaśnień niezbędnych przedsiębiorcom z województwa dolnośląskiego udziela Dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. Dawid Gaweł, tel.: 604 796 985, dawid.gawel@arp.pl

więcej

Dozamel: Centrum BHP WPP wspiera służbę zdrowia

18.03.20

Centrum BHP WPP przekazało darowiznę dla dolnośląskich szpitali i pogotowia ratunkowego. Rękawice nitrylowe wspomogą: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu, Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu, Pogotowie Ratunkowe w Legnicy, Pogotowie Ratunkowe w Wałbrzychu, Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze, Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej, Strzelińskie Centrum Medyczne.

 

więcej

Wrocławski Pakiet Pomocowy

18.03.20

Miasto ruszyło z pakietem pomocowym dla wrocławskich przedsiębiorców. Zawieszenie w płaceniu czynszu, odroczenie podatku od nieruchomości lub płaceniu za dzierżawę terenu, rozłożenie tych opłat na raty i umorzenie odsetek od nich – między innymi w tych tematach przedsiębiorcy mogą ubiegać się o wsparcie w związku z epidemią koronawirusa. Szczegóły:https://www.wroclaw.pl/biznes/wroclawski-pakiet-pomocowy-dla-przedsiebiorcow-zasady-ulgi-odroczenia-platnosci?fbclid=IwAR0yZ02JrJdsJCLScrfE1D5JPhYmyn6-m4EMk1wafF2zPKRw4u8XVZYyYoM

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto