Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Mikołaj w Bardzie

10.12.19

Mikołaj z Fabrycznej jak zwykle odwiedził wychowanków Domu Pomocy Społecznej Opolnica w Bardzie Śl. Przedstawiciele Dozamelu oraz Donako – firm od lat wspierających DPS - w grudniu 2019 r. przekazali wychowankom placówki prezenty i wzięli udział we wspólnej zabawie. W roli Mikołaja tradycyjnie wystąpił p. Leszek.

więcej

Debata młodych: Nowoczesne technologie a rynek pracy

11.11.19

Na początku listopada 2019 r. w Centrum Konferencyjnym WPP debatowała młodzież pod hasłem ,,Nowoczesne technologie a rynek pracy". Wydarzenie współorganizowało Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i DOZAMEL, w ramach projektów Akademia Talentów I Uzdolnień oraz Młodzi Obywatele Kultury. Uczestnikami forum byli uczniowie wrocławskich szkół: LO Nr I, LO Nr V, LO Nr IX, LO Nr XVI oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogólnokształcących we Wrocławiu.

więcej

ARP BUSINESS MIXER

25.10.19

 

Przedstawiciele blisko sześćdziesięciu firm wzięli udział w 6. edycji ARP BUSINESS MIXER. To
organizowane przez Agencję Rozwoju Przemysłu spotkania przedsiębiorców, którzy w formule
„speed dating” mają okazję zainteresować swoją ofertą potencjalnych kontrahentów. Jak powiedział
Paweł Kolczyński, wiceprezes zarządu ARP, ta ostania edycja BUSINESS MIXER, która odbyła się 24
października 2019 r. w Centrum Konferencyjnym WPP, zgromadziła rekordową ilość uczestników.
Każdy z przedsiębiorców podczas jednej sesji stolikowej miał 2 min na zaprezentowanie swojej firmy,
po wysłuchaniu wszystkich osób przedsiębiorcy przesiadali się do następnych stolików. Siedem rund
dawało możliwość poznania wielu nowych potencjalnych partnerów biznesowych. BUSINESS MIXER
to tylko impuls, jednak, jak pokazują dotychczasowe edycje wydarzenia, pociągający za sobą realną
współpracę biznesową. W spotkaniach udział biorą przede wszystkim firmy z grupy kapitałowej ARP,
zapraszani są również przedstawiciele przedsiębiorstw niezwiązanych z Agencją. Do Wrocławia na
BUSINESS MIXER przyjechali reprezentanci firm praktycznie z całej Polski, obecni byli także
przedstawiciele biznesów ulokowanych na terenie WPP: Donako, Sp. z o.o., DFME Sp. z o.o., ABAS
Engineering Sp. z o.o., Dozamel Sp. z o.o., a także sąsiadującego z WPP Wrocławskiego Parku
Technologicznego S.A.

Przedstawiciele blisko sześćdziesięciu firm wzięli udział w 6. edycji ARP BUSINESS MIXER. To organizowane przez Agencję Rozwoju Przemysłu spotkania przedsiębiorców, którzy w formule „speed dating” mają okazję zainteresować swoją ofertą potencjalnych kontrahentów. Jak powiedział Paweł Kolczyński, wiceprezes zarządu ARP, ta ostania edycja BUSINESS MIXER, która odbyła się 24 października 2019 r. w Centrum Konferencyjnym WPP, zgromadziła rekordową ilość uczestników. 

 

więcej

Z WPP do Muchoborskiej: czy przejedziemy płynnie?

14.10.19

W październiku ma ruszyć modernizacja przystanku Wrocław Muchobór wraz z przejazdem kolejowym. Czy po zakończeniu tych prac i przede wszystkim po modernizacji drogi na odcinku Fabryczna – Otyńska zyskamy płynny przejazd z terenu WPP aż do Muchoborskiej? Tak do końca, to nie wiadomo. 

więcej

Dozamel: powstanie wysokosprawna kogeneracja gazowa

11.10.19

Dozamel startuje z projektem budowy wysokosprawnej kogeneracji gazowej. Wykonawca inwestycji  jest już wyłoniony (Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych PROMAT Sp. z o.o. w konsorcjum z TEDOM i TEDOM POLAND Sp. z o.o.), termin zakończenia projektu wyznaczono na 31 lipca 2020 r. Projekt będzie zrealizowany przy wsparciu środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

więcej

INNOWACYJNY PRZEMYSŁ - KREATYWNA GOSPODARKA - ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ

22.09.19

-Jesteśmy w epoce czwartej rewolucji przemysłowej, nie ma odwrotu od Przemysłu 4.0, niezależnie do tego, jak rozumiemy to pojęcie – podkreślał Paweł Kolczyński, wiceprezes zarządu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. na rozpoczęciu konferencji  INNOWACYJNY PRZEMYSŁ - KREATYWNA GOSPODARKA - ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ, która odbyła się  w dniach 19-20 września 2019 r. w Centrum Konferencyjnym WPP. –Proste rezerwy zwiększania efektywności polskich przedsiębiorstw zostały już wyczerpane, jedyną drogą jest w tej chwili innowacyjność, która spowoduje wzrost efektywności, a w konsekwencji konkurencyjność.

więcej

10 lat Centrum Konferencyjnego WPP

22.09.19

18 września świętowaliśmy dziesięciolecie działalności Centrum Konferencyjnego WPP. To niezwykle intensywny czas dla Centrum Konferencyjnego – tysiące uczestników szkoleń, konferencji, debat. Placówka gościła postaci ze świata biznesu, polityki, kultury. -Jesteśmy parterem wielu projektów – podkreślała Ewa Waleńska, kierownik Centrum – współpracujemy ze środowiskami akademickimi, związanymi z edukacją, biznesem, podejmujemy własne inicjatywy, uczestniczymy w projektach społecznych. Centrum Konferencyjne WPP  było miejscem nietypowych wydarzeń - tu odbyły się m.in. pokazy flamenco i gotowania. Zdarzali się klienci stawiający niecodzienne wymagania, jak np. zorganizowanie sali zgodnie z zasadami feng shui.

więcej

Ejendals Safety Academy on Tour 2019

16.09.19

6 września we Wrocławskim Parku Przemysłowym gościliśmy  przedstawicieli Ejendals AB, szwedzkiej firmy, specjalizującej się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów chroniących ręce i stopy. Ejendals jest jedną z wiodących firm w branży środków ochrony indywidualnej w Europie i od kilku lat współpracuje z Centrum BHP WPP. Wizyta szwedzkich gości związana była z wydarzeniem pod nazwą Ejendals Safety Academy on Tour 2019. Motto przewodnie tego objazdu po Europie to „Chronimy ręce i stopy”, bo – jak podkreślał Andrzej Wieder, Country Sales Manager Poland z firmy Ejendals – to właśnie kończyny górne i dolne doznają obrażeń w 78,8% wypadków przy pracy.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto