Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

Proces ciągłego doskonalenia w ramach Klubu MBA Wrocław w Centrum Konferencyjnym WPP

29.01.17

-W konkurencyjnym świecie fakt bycia najlepszym nie znaczy, że za jakiś czas będzie tak samo – ostrzegał na otwartym spotkaniu Stowarzyszenia Klubu MBA Wrocław dr Alexander Klarman, prezes Goldratt Institute, współtwórca Teorii Ograniczeń. –Organizacja, która chce utrzymać swoją pozycję, musi znajdować się w procesie ciągłego doskonalenia. A dbanie o rozwój, poprawianie organizacji, ciągłe pchanie jej do przodu jest główną rolą managerów – usłyszeli uczestnicy spotkania w Centrum Konferencyjnym WPP (26 stycznia 2017).

więcej

Zimowe półkolonie w Hasta La Vista

25.01.17

Ferie zimowe, dzieci rownież mogą spędzać na terenie WPP. Hasta La Vista organizuje półkolonie sportowe dla dzieci w wieki 4-13.

więcej

Kwiaty w rocznicę ogłoszenia Stanu Wojennego

14.12.16

W przededniu rocznicy ogłoszenia stanu wojennego, przed tablicami upamiętniającymi Piotra Bednarza oraz opór pracowników Dolmelu i sąsiednich zakładów przeciwko represjom stanu wojennego, złożono kwiaty.

więcej

WSB we Wrocławiu. Targi Pracy: kurs na karierę

12.12.16

Spotkania z pracodawcami, warsztaty rekrutacyjne, case study i punkty konsultacyjne ekspertów rynku pracy - to wszytsko w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Uczelniane Biuro Karier zaprasza na XIV Targi Pracy pod hasłem "Obierz kurs na karierę"! Targi odbęda się 13 grudnia 2016 r.

więcej

HASTA LA VISTA. Zagrajmy charytatywnie

30.11.16

HASTA LA VISTA zaprasza do udziału w charytatywnym turnieju. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na leczenie 9-letniej Milenki. Turniej odbędzie się 17 grudnia 2016.

więcej

Kobieta Przedsiębiorcza w Centrum Konferencyjnym WPP

15.11.16

Chodzi o to, żeby spełniać swoje marzenia – mówiła Krystyna Salitra z Izby Coachingu  na warsztatach „KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA? – TAK, TO JA!” zorganizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Centrum Konferencyjnym WPP.

więcej

Bombardier. Nowa hala otwarta

03.11.16

Unikatowa technologia spawania laserowego 3D znalazła zastosowanie w produkcji ulokowanej w nowej hali wrocławskiej fabryki Bombardiera. 3 listopada 2016 odbyło się uroczyste otwarcie obiektu. Na ponad 20 000 m2 będą powstawały nadwozia pociągów nowej generacji ICx. Pierwsze nadwozia już znajdują się w trakcie produkcji, w styczniu powinno wychodzić z nowej hali kilka pudeł tygodniowo. Oddanie inwestycji do użytku uznano za kamień milowy na drodze rozwoju wrocławskiego Bombardiera. W uroczystości udział wzięli główni klienci, przedstawiciele Rządu RP oraz władz samorządowych, posłowie na Sejm, przedstawiciele świata nauki i kluczowi partnerzy Bombardier Transportation. W uroczystości uczestniczył również Stephen de Boer, ambasador Kanady w Polsce, który wyraził przekonanie, że wrocławski Bombardier będzie wysoce konkurencyjną fabryką, właśnie z uwagi na to, że bazuje na nowoczesnych technologiach, a nie tylko na niskich kosztach produkcji. 

więcej

Rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017 w WSB

14.10.16

Tegoroczna inauguracja roku akademickiego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu miała wyjątkowy charakter. Uczelnia weszła niejako w dorosłość – właśnie w tym roku minęło osiemnaście lat od jej powołania. 

więcej
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto