Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku - serwis informacyjny

 

MBA Day w Wyższej Szkole Bankowej

27.05.19

Czy wiesz, co to znaczy być Alpinistą Życia? A może chciałbyś poprawić efektywność swoich działań w obszarze zawodowym? O tym wszystkim podyskutujemy 12 czerwca na zajęciach otwartych studiów MBA. MBA Day rozpocznie się o 16.30 w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31.

więcej

XII Wielka Akcja Krwiodawcza – ponad 19 litrów krwi!

27.05.19

Ponad 19 litrów krwi zebrano podczas XII Wielkiej Akcji Krwiodawczej w naszym Parku. Do donacji zgłosiło się 51 dawców, ostateczne lekarz zakwalifikował do oddania krwi 43 osoby. Każdy kto oddał krew, mógł tradycyjnie zjeść smaczny obiad w restauracji Dozamel. Akcja odbyła się 24 maja, w Centrum Konferencyjnym WPP. Kolejna okazja do oddania krwi na terenie WPP będzie już w sierpniu. Wszystkim krwiodawcom bardzo dziękujemy!

Organizatorami wydarzenia byli Dozamel, GE Power, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Klub HDK PCK Dozamel-Dolmel.

więcej

Nasi na charytatywnym Biegu Firmowym

20.05.19

W tegorocznej wrocławskiej edycji charytatywnego Biegu Firmowego nie zabrakło biegaczy z firm z terenu WPP. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że tysiące zawodników podzielono na dwie tury, pierwsza wystartowała o godz. 10:00, druga o 14:00. W Biegu udział wzięły 5-osobowe sztafety, każdy z zawodników miał do pokonania dystans 5 km na trasie wyznaczonej w okolicach Stadionu Olimpijskiego. Bieg odbył się 18 maja 2019. Zebrane środki przeznaczone zostaną na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest: 4-letniej Leny, 14-letniego Michała, 8-letniej Wiktorii, 3-letniego Adama i 3-letniego Kacpra.

więcej

GEnerałowie z Pucharem Prezesa Dozamel na V Mistrzostwach Strzeleckich WPP

20.05.19

16 drużyn z terenu WPP zmierzyło się w Mistrzostwach Strzeleckich WPP z kbks i pistoletu o Puchar Prezesa Dozamel. Zawody odbyły się 17 maja na strzelnicy WKS Śląsk Wrocław. Tytuł Mistrza – i puchar - wywalczyli „GEnerałowie” z GE Power, zdobywając 494 pkt.

więcej

Fortaco. RapidSteel: stawiamy na elastyczne linie produkcyjne

11.04.19

-Standaryzacja – mimo że przynosi obniżkę kosztów - to pójście na łatwiznę. Naszym celem jest kastomizacja – deklaruje Rafał Sornek, szef Działu Technologii w Grupie Fortaco, koordynator projektu RapidSteel. Kastomizacja efektywna, oparta na wysoko elastycznych liniach produkcyjnych, zdolnych do przyjęcia produkcji szerokiej gamy komponentów. W tym kierunku zmierza realizowany przez Fortaco, przy wsparciu NCBiR, projekt „RapidSteel – opracowanie zintegrowanego łańcucha narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesu projektowania oraz robotyzacji produkcji wysoko obciążonych komponentów."

więcej

DOZAMEL po raz piąty w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie

02.04.19

 

DOZAMEL po raz piąty znalazł się w gronie 229 firm odpowiedzialnych społecznie. Premiera 17. edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki" odbyła się 28 marca w Warszawie. Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki" to największy w Polsce przegląd działań biznesu społecznie odpowiedzialnego w danym roku, wydawany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu począwszy od 2002 r.

 

 

więcej

ARP S.A. otworzyła we Wrocławiu pierwsze w Polsce Centrum Obsługi Przedsiębiorców.

25.03.19

Inauguracja pierwszego Centrum Obsługi Przedsiębiorców odbyła się w 23 marca 2019 w Dozamelu, spółce należącej do Grupy Kapitałowej ARP S.A. W uroczystości uczestniczył Prezes Rady Ministrów, Mateusz Morawiecki. Centrum Obsługi Przedsiębiorców stanowi element programu wsparcia sektora małych i średnich przedsiębiorstw, realizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Oferta COP bazuje na trzech filarach: pożyczki, leasing przemysłowy, działania proeksportowe.

więcej

GE Power Wrocław: stojan generatora do elektrowni jądrowej w Kanadzie już w drodze

12.03.19

9 marca z wrocławskiej fabryki General Electric wyruszył do Kanady ponad 400 tonowy stojan generatora dla elektrowni jądrowej w Darlington, w kanadyjskiej prowincji Ontario. Transport potrwa ponad 70 dni i odbędzie się koleją, a następnie drogą morską. Nad produkcją stojana pracowało ponad 100 osób z wrocławskiego zakładu GE.

więcej
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto