Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku - serwis informacyjny

 

Na Fabryczną wraca logo Alstomu

12.02.21

29 stycznia 2021 r. Alstom poinformował, że zakończył się proces przejęcia Bombardier Transportation. Tym samym zmienia właściciela wrocławska fabryka Bombardier Transportation, ulokowana na terenie WPP, przy ul. Fabrycznej 12 (obszar Pafawag).

więcej

Dozamel po raz kolejny wsparł medyków

28.01.21

Dozamel po raz kolejny wsparł medyków. Tym razem Centrum BHP WPP przekazało Dolnośląskiemu Centrum Onkologii we Wrocławiu 300 litrów płynów do dezynfekcji rąk i powierzchni szpitalnych. W podziękowaniach DCO podkreśliło, że takie wsparcie rzeczowe wzmocni ochronę personelu medycznego szpitala i pacjentów.

 

 

więcej

Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości w miejsce Inkubatora Przedsiębiorczości i Technologii

10.01.21

Zlokalizowany na obszarze PAFAWAG Inkubator Przedsiębiorczości i Technologii WPT kończy działalność. Przez 5 lat Inkubator wsparł rozwój 167 firm, spośród których ponad 80% odniosło sukces i nadal funkcjonuje na rynku. Przedsiębiorcy skorzystali w ramach Inkubatora z pomocy de minimis o wartości ponad 2,5 miliona złotych. Wrocławski Park Technologiczny nadal będzie zapewniał wsparcie młodych biznesów: w miejsce IPIT uruchamia Integracyjny Inkubator Przedsiębiorczości, który ma wspierać i rozwijać biznes bez barier.

więcej

Pamięć o bohaterach stanu wojennego

13.12.20

Tradycyjnie, z okazji rocznicy ogłoszenia stanu wojennego, przed tablicami na budynku przy Fabrycznej 10, upamiętniającymi działacza Solidarności Piotra Bednarza oraz opór pracowników Dolmelu i sąsiednich zakładów przeciwko represjom stanu wojennego, złożono kwiaty.

więcej

Spotkanie z Ekspertami ARP S.A.: „Zróżnicowane formy finansowania działalności w trudnym czasie pandemii" (webinar)

08.12.20

Wrocławskie Centrum Obsługi Przedsiębiorców Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz Zarządca WPP zapraszają szefów i właścicieli firm z terenu Wrocławskiego Parku Przemysłowego na bezpłatny webinar (11 grudnia 2020) pt.: „Zróżnicowane formy finansowania działalności w trudnym czasie pandemii".

więcej

DOZAMEL laureatem nagrody Dobra Firma 2020 w kategorii Najlepszy Innowator

12.11.20

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców wybrał najlepsze firmy Dolnego Śląska. W gronie laureatów – najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących przedsiębiorstw Dolnego Śląska – znalazł się również DOZAMEL. Laureaci i zwycięzcy w konkursie Dobra Firma wyłonieni zostali w czterech kategoriach: Najlepszy Inwestor, Najlepszy Innowator, Efektywny Pracodawca oraz Efektywna Firma.

więcej

Kadry Przyszłości – Kadry dla Przemysłu

30.10.20

4 listopada zapraszamy na konferencję online: Kadry przyszłości, Kadry dla Przemysłu.

więcej

Webinar o instrumentach Tarczy Antykryzysowej

23.10.20

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. zaprasza na webinarium prezentujące ofertę wsparcia finansowego dla przedsiębiorstw w ramach Tarczy Antykryzysowej. Webinarium odbędzie się 29 października 2020 r. o godz. 13:00, z udziałem Moniki Konofał, dyrektor Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A., mieszczącego się na terenie WPP. Czas trwania: 1 godz.

Rejestracja: https://www.interankiety.pl/f/PrgzxY5D

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto