Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku - serwis informacyjny

 

Tramwaj 23 wrócił na swoją trasę

21.05.21

W połowie maja 2021 r. na swoją trasę wrócił tramwaj linii 23, łączący WPP z centrum i północno-wschodnim rejonem miasta. Tramwaj z pętli WPP przez ul. Legnicką, pl. Dominikański, Mosty Warszawskie dociera do pl. Kromera. W godzinach szczytu zaplanowano pięć kursów na godzinę.

więcej

Zebraliśmy 11 litrów krwi!

13.05.21

7 maja 2021 r. odbyła się w naszym Parku XV Wielka Akcja Krwiodawcza WPP. Rezultat akcji to 11 listów krwi. Chętnych było znacznie więcej, niż zostało dopuszczonych do donacji przez lekarza. Wszystkim bardzo dziękujemy i zapraszamy we wrześniu na kolejną akcję krwiodawczą.
Organizatorzy akcji: Dozamel Sp. z o.o., Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, Restauracja Fabryczna, Kub HDK PCK Dozamel Dolmel.

więcej

Wkrótce XV Wielka Akcja Krwiodawcza WPP

13.04.21

Już niebawem pierwsza w tym roku (tak, pierwsza, bo będzie też druga) Wielka Akcja Krwiodawcza WPP. Krwiodawcy, zarezerwujcie sobie czas na 7 maja (piątek) w godz. 8.30 – 12.30.  Jak zwykle punkt oddania krwi znajdować się będzie w Centrum Konferencyjnym WPP, III p. Sala Miedziana, ul. Fabryczna 10. Każdy kto odda krew, otrzyma bon na posiłek do Restauracja Fabryczna.

 

więcej

"ReMaszyneria" - nowe narzędzie wsparcia ARP S.A.

06.04.21

„ReMaszyneria” to najnowsze, kolejne narzędzie wsparcia Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. dla przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji w wyniku pandemii Covid-19. Pomoc w ramach „ReMaszynerii” polega na refinansowaniu leasingów w komercyjnych spółkach i towarzystwach leasingowych na maszyny i urządzenia nabyte od polskich dostawców lub autoryzowanych przedstawicielstw w Polsce renomowanych dostawców zagranicznych lub dla których zapewniony jest w Polsce autoryzowany serwis. 

więcej

Czekamy na powrót "23"

06.04.21

Czekamy na powrót tramwajowej linii 23. Gdyby nie znalezisko archeologiczne odkryte podczas remontu torowiska, teoretycznie już cieszylibyśmy się z powrotu „23”. Jak przekazało nam MPK Wrocław: „Zgodnie z aktualnymi wytycznymi, po zakończeniu naszych prac na torowisku przy ul. Legnickiej na swoją dotychczasową trasę do Wrocławskiego Parku Przemysłowego powróci linia "23". Decyzję o ewentualnych zmianach trasy, czy uruchamianiu nowych linii, podejmuje Wydział Transportu Urzędu Miejskiego Wrocławia. 

więcej

Wspieramy innowacyjność i konkurencyjność wrocławskich firm - Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP S.A. we Wrocławiu ma już dwa lata

23.03.21

23 marca mijają 2 lata od otwarcia wrocławskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców Agencji Rozwoju Przemysłu SA (COP), pierwszej takiej jednostki ARP w Polsce.

COP ARP S.A. Wrocław zostało stworzone po to, by pomagać przedsiębiorcom poszukającym atrakcyjnych źródeł finansowana - chcących podnieść konkurencyjność swoich produktów i usług, uzyskać dostęp do nowych technologii czy rozwijać się mimo chwilowo niewystarczającego poziomu środków  bieżących.

więcej

ARP S.A. zaprasza na cykl spotkań z doradcami restrukturyzacyjnymi w ramach Polityki Nowej Szansy

09.03.21

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. zaprasza do udziału w cyklu spotkań z doradcami restrukturyzacyjnymi w ramach Polityki Nowej Szansy. To instrument wsparcia dla przedsiębiorców w trudnej sytuacji ekonomicznej w celu ich ratowania lub restrukturyzacji. Dolnośląscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z konsultacji ekspertów z wrocławskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców w dniach 18 marca, 15 kwietnia oraz 13 maja. Dyżury doradców będą odbywać się  w godz. 10:00-12:00 i 13:00-16:00. Na spotkanie będzie można wejść klikając w link

https://us02web.zoom.us/j/87490919520...

więcej

Odszedł Ryszard Szurkowski, legenda kolarstwa

12.02.21

1 lutego 2021 r. odszedł Ryszard Szurkowski, legenda kolarstwa, w latach 1968 – 1978 członek KS „Dolmel” Wrocław. Formalnie zatrudniony na etacie w Dolmelu, praktycznie oddelegowany do Klubu. Jak przypominają sportowefakty.wp.pl: „Kiedy Szurkowski zjawia się w fabryce raz w miesiącu po wypłatę, zakład ma przestoje. Każdy chce się z nim przywitać, porozmawiać, poprosić o autograf.” Sekcja kolarska była najmocniejszą sekcją w ówczesnym KS „Dolmel” – co zawdzięczać należy m.in. niezwykłemu trenerowi Mieczysławowi Żelaznowskiemu. To z KS „Dolmel” wywodzą się takie sławy, jak właśnie Ryszard Szurkowski, Jan Brzeźny, Henryk Charucki, Szczepan Klimczak, Jan Faltyn, Ireneusz Walczak. 

więcej
1 2 3 4 5 6 7
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto