Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Pokolenie Y – dobrzy czy źli pracownicy? - zaproszenie na konferencję 3.04.2019

21.03.19

W imieniu Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej pracowników pokolenia Y, która odbędzie się w dniu 3 kwietnia (środa) 2019 r. w Business Link Green2Day przy ulicy Szczytnickiej 11. 

Temat jest bardzo gorący, bowiem dotyczy wszystkich przedsiębiorców borykających się obecnie z niedoborem pracowników. Stopa bezrobocia jest najniższa w historii. Ku rozpaczy przedsiębiorców mamy także rynek pracownika. Pracownik żąda, pracownik oczekuje, pracownikowi trzeba dać podwyżkę, żeby został, a nie szukał szczęścia gdzie indziej. A w tle czai się jeszcze większe wyzwanie – pracownicy z generacji Y.

Rewolucja pokoleniowa i nieustanne zmiany w otoczeniu biznesowym - to wszystko sprawia, że znalezienie i utrzymanie młodych pracowników, szczególnie z pokolenia tzw. Millenialsów stanowi nie lada wyzwanie. Jak ich znaleźć, utrzymać i zmotywować do działania ma rzecz swojej firmy?

Odpowiedzią na to pytanie, stawiane coraz częściej przez wrocławskich przedsiębiorców, będzie konferencja pt. „Pokolenie Y – dobrzy czy źli pracownicy?”,  organizowana przez Miasto Wrocław w dniu 3 kwietnia 2019 r., Business Link Green2Day, ul. Szczytnicka 11.

Wydarzenie  skierowane jest do właścicieli, prezesów, dyrektorów zarządzających, pracowników działów HR firm, które stoją przed wyzwaniem podjęcia współpracy z pracownikami pokolenia Y.

Podczas konferencji eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, które pozwolą lepiej zrozumieć szczególne cechy oraz priorytety pokolenia Y, zwanego też millenialsami.

Uczestnicząc w konferencji mają Państwo także okazję wnieść swój wkład do akcji wyrównywania szans w dostępie do kultury dla dzieci najuboższych. Zamiast opłaty za uczestnictwo zachęcamy przedsiębiorców do zakupu cegiełki w kwocie 18 zł na rzecz Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, w ramach prowadzonej przez nie akcji „Ufunduj dziecku bilet”. Chcemy w ten sposób uczulić nasz rodzimy biznes na różnorodność potrzeb, ale i stworzyć szansę wspólnego wsparcia lokalnej społeczności.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i jednocześnie prosimy o przekazanie  powyższej informacji do osób potencjalnie zainteresowanych tym wydarzeniem.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia: https://www.wroclaw.pl/biznes/pokolenie-y-dobrzy-czy-zli-pracownicy-konferencja 


komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto