Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Fair Play: nowa placówka żłobkowo-przedszkolna na terenie WPP

04.08.19

Na terenie WPP rusza nowa placówka opieki nad dziećmi: żłobek i przedszkole FAIR PLAY. Żłobek startuje od 5 sierpnia, przedszkole przyjmie maluchy w połowie sierpnia. Placówka wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców z okolicznych biurowców - czynna będzie w godzinach 7:00 - 18:00. Zlokalizowana jest na parterze najwyższego biurowca na terenie WPP, Carbon Tower przy ul. Fabrycznej 6. Rodzice, którzy zapiszą dzieci do placówki, mogą skorzystać z bezpłatnego tygodnia adaptacyjnego, podczas którego mogą zostawiać swoje pociechy tylko na dwie godziny dziennie.Do żłobka przyjmowane są dzieci w wieku 8 miesięcy do 2,5 lat (przygotowano dwie sale dla młodszych i starszych „żłobkowiczów”). Najstarsze przedszkolaki, 6-latki, będą miały zapewnione zajęcia w ramach „zerówki”.

-Zależało nam bardzo, by stworzyć placówkę kameralną – zapewnia Natalia Skrzypacz, właścicielka Fair Play Wrocław - stąd przyjmujemy tyko 32 dzieci do żłobka (dwie grupy po 16 dzieci) i 17 maluchów do przedszkola. Zebraliśmy wysoko kwalifikowaną i doświadczoną kadrę, i – co ważne - w takiej ilości, że możemy każde dziecko pieczołowicie otoczyć opieką. Na jedno dziecko przypada w naszej placówce więcej opiekunów, niż bywa to w standardowym żłobku czy przedszkolu.

Fair Play Wrocław stawia na sport i języki. Codziennie będą odbywały się zajęcia z języka angielskiego i sportowe. Dyscyplin dzieci poznają mnóstwo, m.in. piłkę nożną, karate, koszykówkę, pływanie, narty.

Szczegóły:

 https://przedszkolefairplay.info.pl/wroclaw-fabryczna-6/#

www.facebook.com/Fair-Play-%C5%BC%C5%82obek-i-przedszkole-799785140412959/

 

Na zdj.: Natalia Skrzypacz, właścicielka Fair Play Wrocław, Adrian Skrzypacz.

 

 


komentarze

Brak komentarzy
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto