Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Ruszają zapisy do IV Mistrzostw Strzeleckich Wrocławskiego Parku Przemysłowego o Puchar Prezesa DOZAMEL

21.05.18

Mistrzostwa odbędą się w dniu 22.06.2018 w godzinach od 10 do 13 na strzelnicy Wojskowego Klubu Sportowego Śląsk przy ul. Świątnickiej 36 we Wrocławiu.

więcej

Wielka Akcja Krwiodawcza WPP już po raz dziesiąty!

04.04.18

11 maja - w piątek - odbędzie się dziesiąta Wielka Akcja Krwiodawcza Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Zapraszamy wszystkich krwiodawców w godzinach 8-12 do wygodnej i klimatyzowanej Sali Miedzianej Centrum Konferencyjnego WPP (III piętro).

więcej

Rowerem miejskim do Wrocławskiego Parku Przemysłowego?

15.03.18

Jeśli chcesz, by w bezpośrednim sąsiedztwie WPP powstała miejska stacja rowerowa, to teraz możesz mieć na to realny wpływ! Weź udział w konsultacjach społecznych. Masz na to czas do 29 marca.

Wystarczy wejść na stronę https://www.wroclaw.pl/rozmawia/wroclawski-rower-miejski-w-rozbudowie i wybrać na mapie lokalizację Wrocławskiego Parku Przemysłowego (np. okolice ul. Fabrycznej 10).

więcej

DARR S.A. oraz Park Technologiczny Sunrise Valley z Litwy zapraszają firmy z WPP do udziału w projekcie Futurepreneurs w charakterze Partnera Merytorycznego

10.01.18

Futurepreneurs to projekt prowadzony od 2016 roku polegający na wykorzystaniu potencjału akademickiego w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów pochodzących z biznesu. Ego celem jest wspieranie innowacyjnych pomysłów biznesowych młodych ludzi w zakresie zrównoważonego rozwoju.

więcej

Inauguracja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku- Centrum Konferencyjne WPP, 13 listopada 2017

09.11.17

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., jako Koordynator Regionalny Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, wraz z Partnerami: Dolnośląskimi Pracodawcami, Funduszem Regionu Wałbrzyskiego, DOZAMEL Spółką Zarządzająca Wrocławskim Parkiem Przemysłowym, Idea Place oraz ośrodkiem Enterpise Europe Network afiliowanym przy DARR S.A. zapraszają Państwa serdecznie do udziału w Inauguracji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Dolnym Śląsku.

więcej

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2017 - konferencja we Wrocławiu, 26 października 2017 r.

23.10.17

W imieniu CSRinfo zapraszamy Państwa do udziału w konferencji we Wrocławiu w ramach Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2017 (#TOB2017). Patronat nad wydarzeniami objęli m.in. Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, UN Global Compact, Urzędy Miast Katowic, Poznania, Gdańska i Warszawy.  

więcej

Warsztaty Świadoma Mama prowadzone przez Paulinę Holtz- 11 października, 11.00-20.00

09.10.17

11 października w Centrum Konferencyjnym WPP przy ul.Fabrycznej 10 odbędą się bezpłatne warsztaty Świadoma Mama przeznaczone zarówno dla obecnych jak i przyszłych rodziców.

więcej

Studia MBA w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu – ostatnie dni rekrutacji

29.09.17

Od 1 stycznia 2017 r. każdy, kto posiada dyplom MBA, może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. 

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto