Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Aktualności i ogłoszenia

 

Aktywizacja zawodowa osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi metodą Dyna-Lingua. Twa nabór do projektu – pomóż w dotarciu!

16.03.21

Szanowni Państwo,

w imieniu Wrocławskiego Parku Technologicznego SA przekazujemy prośbę o pomoc w dotarciu do osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi, chcącymi wziąć udział w projekcie aktywizacji zawodowej.

więcej

ARP S.A. otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Najbliższy bezpłatny webinar - 18 marca.

16.03.21

Agencja Rozwoju Przmysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności otwiera drugi cykl webinariów prezentujących ofertę finansową dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

więcej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branż energochłonnych do udziału w wydarzeniu - Accelerating energy efficiency in SMEs

11.02.21

Wydarzenie odbędzie się 25 lutego 2021 r. w godzinach 9:30 – 17:00 za pośrednictwem dwóch platform: Zoom (webinarium) i b2match (spotkania b2b z zagranicznymi partnerami).

więcej

Prace przy usuwaniu awarii na sieci kanalizacyjnej w strefie wjazdowej DOZAMEL

11.12.20

Komunikat:

W dniach 14-31.12.2020 w obrębie strefy wjazdowej na teren DOZAMEL przy ul. Fabrycznej 10 będą prowadzone prace przy usuwaniu awarii sieci kanalizacyjnej. Dokładne miejsce prac ilustruje poniższe zdjęcie satelitarne (zaznaczono je czarną kropką).

 

Zarówno pieszych, jak i osoby zmotoryzowane, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia lub przejeżdżania w pobliżu miejsca awarii.

Przepraszamy za utrudnienia.

 

Zakład Realizacji Inwestycji DOZAMEL Sp. z o.o.

więcej

Kadry przyszłości. Kadry dla przemysłu - konferencja online

30.10.20

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Kadry Przyszłości. Kadry dla Przemysłu,” która odbędzie się 4 listopada 2020 r. w formule online.

więcej

Rusza projekt Parki Przemysłowe ARP

24.08.20

W dniach 20-20 sierpnia w Centrum Konferencyjnym WPP we Wrocławiu odbyły się warsztaty w ramach projektu Parki Przemysłowe ARP. 

więcej

WSB zaprasza do udziału w projektach kształcenia dualnego

24.06.20

Wyższa Szkoła Bankowa zachęca do udziału w projektach tzw. kształcenia dualnego, współfinansowanych ze środków UE, w ramach których studenci, począwszy od listopada 2020, będą odbywali staże u pracodawców w wymiarze 6 lub 9 miesięcy, a wynagrodzenie za staż będą otrzymywali w całości od uczelni.

więcej

Nowy uczestnik Parku: Moxly – ekologiczna e-myjnia z dojazdem do auta

14.05.20

Do Wrocławskiego Parku Przemysłowego wprowadza się nowa firma: Moxly - mobilna i ekologiczna myjnia samochodowa, powstała na bazie wrocławskiego start-upu.

więcej
1 2 3 4 5 6 7 8
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto