Serwisy WPP

Serwis informacyjny DOLMEDIA

Akademia WPP

Centrum Konferencyjne WPP

Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych powołane zostało w listopadzie 2008 roku. Jest ono kontynuacją istniejącego od 2007 roku porozumienia pod nazwą Krajowe Forum Parków Przemysłowych.


więcej

Z życia Uczestników Parku -serwis informacyjny DOLMEDIA

 

OPTI-MED - zapisy na mammografię

23.03.17

Przychodnia OPTI-MED bierze udział w programie bezpłatnych badań mammograficznych dla pracujących kobiet w wieku 50 – 69 lat. 

więcej

Sąsiedzkie wsparcie dla akcji krwiodawczej

06.02.17

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa alarmuje – notowane są w ostatnich dniach  niskie stany krwi, zwłaszcza grup ARh(-), ARh+, ORh(-) i ORh +. Nasz sąsiad (i nie tylko sąsiad, bo prowadzi aktywność również na obszarze WPP Pafawag) – Wrocławski Park Technologiczny odpowiada na apel zorganizowaniem błyskawicznej akcji. Krew będzie można oddać 9 lutego w godzinach 8:30 – 12:00,  we Wrocławskim Parku Technologicznym, ul. Duńska 9, budynek Delta, parter. Jeśli ktoś nie zdążył zapisać się – nic nie szkodzi, zapisy miały tylko zapobiec tworzeniu się kolejek, każdy chętny krwiodawca będzie przyjęty.  WPT zaprasza szczególnie pracowników związanych z Wrocławskim Parkiem Przemysłowym – niech oba Parki pokażą, że potrafią również w takich sprawach zadziałać razem. A do budynku Delta od nas nie jest daleko – z obszarów Dolmel i Pafawag tylko około 10-15 min pieszo…

więcej

Firmy z WPP w gronie Gazel Biznesu

17.02.17

W gronie Gazel Biznesu 2016 znalazły się firmy z terenu WPP: DONAKO Sp. z o.o., BOMBARDIER Transportation Polska Sp. z o.o., Dolnośląskie Zakłady Usługowo-Produkcyjne DOZAMEL Sp. z o.o. A także Wrocławski Park Technologiczny S.A., który część swojej aktywności prowadzi na terenie naszego Parku, na obszarze Pafawag.

więcej

TEDxWSB 2017. Serce czy rozum w biznesie

16.02.17

Poczucie mocy towarzyszyło uczestnikom czwartej już odsłony TEDxWSB. Kolejne wystąpienia gości na coraz wyższy poziom wznosiły chęć działania, pobudzały wyobraźnię, śmiałość, wytrwałość, pewność siebie. Słowem – dawały impuls, by każdy dzień nie był zwyczajnym kolejnym dniem, a dniem życia z pasją. TEDxWSB 2017 toczył się pod hasłem „Serce czy rozum w biznesie”. 

więcej

Król Marian Biegnący

31.01.17

210,975 kilometrów przez Dębno, Kraków, Wrocław, Warszawę i Poznań za medal, którego nie da się powiesić i koronę. Koronę Maratonów Polskich. Marian Wieczorek z Dozamelu Koronę zdobył w jeden rok, a na dokładkę dołożył jeszcze maraton we Frankfurcie. 

więcej

Proces ciągłego doskonalenia w ramach Klubu MBA Wrocław w Centrum Konferencyjnym WPP

29.01.17

-W konkurencyjnym świecie fakt bycia najlepszym nie znaczy, że za jakiś czas będzie tak samo – ostrzegał na otwartym spotkaniu Stowarzyszenia Klubu MBA Wrocław dr Alexander Klarman, prezes Goldratt Institute, współtwórca Teorii Ograniczeń. –Organizacja, która chce utrzymać swoją pozycję, musi znajdować się w procesie ciągłego doskonalenia. A dbanie o rozwój, poprawianie organizacji, ciągłe pchanie jej do przodu jest główną rolą managerów – usłyszeli uczestnicy spotkania w Centrum Konferencyjnym WPP (26 stycznia 2017).

więcej

Zimowe półkolonie w Hasta La Vista

25.01.17

Ferie zimowe, dzieci rownież mogą spędzać na terenie WPP. Hasta La Vista organizuje półkolonie sportowe dla dzieci w wieki 4-13.

więcej

Kwiaty w rocznicę ogłoszenia Stanu Wojennego

14.12.16

W przededniu rocznicy ogłoszenia stanu wojennego, przed tablicami upamiętniającymi Piotra Bednarza oraz opór pracowników Dolmelu i sąsiednich zakładów przeciwko represjom stanu wojennego, złożono kwiaty.

więcej
6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
znajdź firmę

Firmy w WPP

Spis firm prowadzących działalność na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dodaj swoją firmę lub zamieść wizytówkę.

Strefa Rady Parku

Czym jest Rada Parku Władze Rady Parku Spotkania Rady Parku Dołącz do nas - wypełnij deklarację Uczestnika WPP
Dla zalogowanych:
Nasze działania Prezentacje, dokumenty, korespondencja Ważne ogłoszenia / komunikaty Skontaktuj się / zgłoś sprawę
Jeśli jesteś członkiem Rady Parku i chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów w tym dziale, zaloguj się.
Jeśli nie znasz lub zapomniałeś swój login lub hasło - skontaktuj się z administratorem serwisu.
Strefa Rady Parku jest redagowana przez władze Rady Parku.

Strefa Uczestnika Parku

Wykaz Uczestników Parku Jak zostać Uczestnikiem Parku
W Strefie Uczestnika Parku może zarejestrować się każdy pracownik firmy będącej Uczestnikiem Parku.
Po zalogowaniu się możesz dodawać komentarze do artykułów, newsy, oferty i ogłoszenia oraz zredagować wizytówkę swojej firmy. Szczegóły w Regulaminie.

Nie masz jeszcze konta a Twoja firma jest Uczestnikiem Parku?
załóż konto